Depeche Mode wrócili do studia!

fot. Depeche Mode / Facebook
News
depeche mode

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani Depeche Mode i nie tylko! Po śmierci Andy'ego Fletchera przyszłość legendarnej grupy stała pod znakiem zapytania. Dziś, późnym popołudniem 15 sierpnia 2022, duet rozwiał wszelkie wątpliwości.

To się dzieje – Depeche Mode pracują nad nowym materiałem!

Ależ to jest radosne popołudnie dla wszystkich wielbicieli Depeszy i muzyki elektronicznej! Na fanpejdżu zespołu pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Martina Gore’a i Dave’a Grahana skupionych w studio. Miłośnicy sprzętów elektronicznych mogą poza komputerem z systemem macOS zauważyć w tle euroracki z modularami Doepfer oraz klawisze firmy Arturia. Do zdjęcia został zamieszczony enigmatyczny podpis:

Odnalezienie stabilności w tym, co znamy i kochamy oraz skupienie się na tym, co nadaje życiu sens i cel

– napisali Depeche Mode.

W ciągu kilku minut od publikacji zdjęcie polubiło kilkanaście tysięcy ludzi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

26 maja 2022 po nagłej śmierci klawiszowca Andy’ego Fletchera wszyscy zadawali sobie pytanie, czy Depeche Mode przetrwają tę ogromną stratę. Było wielu sceptyków – postać Flatchera była fundamentalna dla istnienia grupy. Jako jeden z założycieli był on ostoją spokoju i łagodził konflikty między Gorem a Grahanem w najtrudniejszych okresach dla zespołu. Na szczęście wygląda na to, że możemy się spodziewać nowej muzyki Depeszy już niebawem. Andy byłby dumny.

Depeche Mode – Never Let Me Down AgainPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →