Nowy, znakomity singiel Depeche Mode na chwilę przed globalnym tournée

via YouTube
News

Nie ma w tym roku chyba bardziej wyczekiwanego materiału muzycznego bez podziału na kategorie niż nowe utwory od Depeche Mode. Legendarna ekipa opublikowała właśnie drugi singiel "My Cosmos Is Mine" z nadchodzącej płyty "Memento Mori". Słuchamy!

Depeche Mode. Nowy singiel na horyzoncie

Wielu fanów Depeche Mode odetchnęło z ulgą, kiedy w październiku Dave Gahan Martin Gore ogłosili na berlińskiej konferencji prasowej, że będą kontynuowali działalność jako duet. Brytyjczycy nie poprzestali jednak na tym i zapowiedzieli również, że wydadzą nowy album, noszący tytuł Memento Mori, a także udadzą się w światową trasę koncertową. Z początkiem lutego zespół wrzucił do sieci pierwszy singiel Ghost Again zapowiadający nadchodzący album. Miesiąc przyszło na czekać na ich kolejne wydawnictwo – opublikowano właśnie utwór My Cosmos Is Mine.

via facebook.com/depechemode

Zespół po śmierci klawiszowca Andy’ego Fletchera rozpoczął pracę nad pierwszym od sześciu lat albumem. Zanim usłyszymy krążek w całości panowie systematycznie częstują na kolejnymi utworami. Kolejne wydawnictwo zatytułowane My Cosmos Is Mine porzuca względnie popowe brzmienie i dryfuje głębiej we wszechobecnym mroku. To mrocznie skradający się elektroniczny utwór, czerpiący z industrialu, trip-hopu i elektroniki lat 90-tych, będącej główną inspiracją Depeszów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Magnetyczni. Tak Depeche Mode prezentują się na żywo bez Andy’ego Fletchera

Od ich ostatniego minęło pięć lat. Ikoniczna grupa pojawi się na scenie pod koniec marca po raz pierwszy od czasu tragicznego odejścia członka-założyciela, Andrew Fletchera. Depeche Mode czeka w najbliższych miesiącach prawdziwe, maratońskie tournée. Ogłoszenie trasy koncertowej związanej z najnowszym krążkiem Memento Mori odbiło się tak szerokim zainteresowaniem, że legendarny band jak wystartuje 23 marca w Sacramento, tak skończy koncertować wczesną jesienią tego roku. Polscy fani z pewnością zacierają ręce na dwa koncerty w naszym kraju. W ramach Memento Mori World Tour grupa zamelduje się 4 sierpnia na PGE Narodowy w Warszawie i 2 dni później w krakowskiej Tauron Arena.

Depeche Mode – My Cosmos Is Mine Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →