Plotki się potwierdziły! Będzie nowa płyta Depeche Mode i koncert w Polsce

kadr z konferencji Depeche Mode w Berlinie
News
Depeche Mode wracają do gry

Właśnie zakończyła się w Berlinie konferencja prasowa z udziałem zespołu Depeche Mode. Martin Gore i Dave Gahan podzielili się z fanami znakomitymi wieściami. 

Depeche Mode wracają do gry

Wczoraj pisaliśmy o tym, że w sieci zaczęły pojawiać się przecieki dotyczące dzisiejszej berlińskiej konferencji prasowej Depeche Mode. Jak się właśnie okazało, zawierały one prawdziwe informacje. I bardzo dobrze! Dave Gahan oraz Martin Gore podczas właśnie zakończonego spotkania z mediami, które było transmitowane na żywo na kanałach internetowych zespołu, zdradzili swoje plany na najbliższą przyszłość. Plany, które fanów „Depeszy” powinny z pewnością przyprawić o istny zawrót głowy.

Plotki się potwierdziły! Będzie nowa płyta Depeche Mode i koncert w Polsce
Fot. YouTube

Pięknej historii ciąg dalszy

Wiemy już na pewno, że Depeche Mode będzie funkcjonować dalej jako duet. Po śmierci Andy’ego Fletchera, która nastąpiła w maju tego roku, przyszłość brytyjskiej grupy stanęła pod znakiem zapytania, jednak teraz jest już jasne, że album Spirit nie będzie ostatnim studyjnym albumem w historii Depeche Mode.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak dowiedzieliśmy się dzięki konferencji, jego następcą będzie wydawnictwo zatytułowane wiele mówiącym tytułem The Memento Mori i ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku. Panowie przyznali, że mają nagrany już cały materiał, który muszą teraz dopieścić i zmiksować w studiu. Na tym jednak nie koniec dobrych wieści! Również w przyszłym roku Depeche Mode udadzą się w światową trasę koncertową, podczas której odwiedzą również Polskę. Występ Brytyjczyków będzie miał miejsca 2 sierpnia w Warszawie. Bilety trafią wkrótce do sprzedaży, więc bądźcie czujni! 

Depeche Mode a sprawa polska

W Polsce grupa cieszy się niesłabnącą od niemal 40 lat popularnością. Choć subkultura „depeszowców” swoje apogeum osiągnęła wraz z ukazaniem się płyty Violator w 1990 roku, to do dziś na terenie całej Polski odbywają się zloty fanów zespołu, a bilety na koncerty Depeche Mode wyprzedają się momentalnie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →