Plotki się potwierdziły! Będzie nowa płyta Depeche Mode i koncert w Polsce

kadr z konferencji Depeche Mode w Berlinie
News
Depeche Mode wracają do gry

Właśnie zakończyła się w Berlinie konferencja prasowa z udziałem zespołu Depeche Mode. Martin Gore i Dave Gahan podzielili się z fanami znakomitymi wieściami. 

Depeche Mode wracają do gry

Wczoraj pisaliśmy o tym, że w sieci zaczęły pojawiać się przecieki dotyczące dzisiejszej berlińskiej konferencji prasowej Depeche Mode. Jak się właśnie okazało, zawierały one prawdziwe informacje. I bardzo dobrze! Dave Gahan oraz Martin Gore podczas właśnie zakończonego spotkania z mediami, które było transmitowane na żywo na kanałach internetowych zespołu, zdradzili swoje plany na najbliższą przyszłość. Plany, które fanów „Depeszy” powinny z pewnością przyprawić o istny zawrót głowy.

Plotki się potwierdziły! Będzie nowa płyta Depeche Mode i koncert w Polsce
Fot. YouTube

Pięknej historii ciąg dalszy

Wiemy już na pewno, że Depeche Mode będzie funkcjonować dalej jako duet. Po śmierci Andy’ego Fletchera, która nastąpiła w maju tego roku, przyszłość brytyjskiej grupy stanęła pod znakiem zapytania, jednak teraz jest już jasne, że album Spirit nie będzie ostatnim studyjnym albumem w historii Depeche Mode.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak dowiedzieliśmy się dzięki konferencji, jego następcą będzie wydawnictwo zatytułowane wiele mówiącym tytułem The Memento Mori i ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku. Panowie przyznali, że mają nagrany już cały materiał, który muszą teraz dopieścić i zmiksować w studiu. Na tym jednak nie koniec dobrych wieści! Również w przyszłym roku Depeche Mode udadzą się w światową trasę koncertową, podczas której odwiedzą również Polskę. Występ Brytyjczyków będzie miał miejsca 2 sierpnia w Warszawie. Bilety trafią wkrótce do sprzedaży, więc bądźcie czujni! 

Depeche Mode a sprawa polska

W Polsce grupa cieszy się niesłabnącą od niemal 40 lat popularnością. Choć subkultura „depeszowców” swoje apogeum osiągnęła wraz z ukazaniem się płyty Violator w 1990 roku, to do dziś na terenie całej Polski odbywają się zloty fanów zespołu, a bilety na koncerty Depeche Mode wyprzedają się momentalnie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →