Przyczyna śmierci Andy’ego Fletchera z Depeche Mode ujawniona

Fot. Wikipedia.uk
News
Depeche Mode, Andy Fletcher

Członkowie zespołu Depeche Mode przekazali fanom informacje, że Andy "odszedł w spokoju i nie cierpiał".

Wiemy, na co umarł wieloletni członek Depeche Mode

Klawiszowiec niezwykle popularnej w Polsce brytyjskiej elektroniczno-popowej grupy Depeche Mode, który zmarł w wieku 60 lat w maju tego roku, doznał rozwarstwienia aorty powodującej rozerwanie głównej tętnicy biegnącej od serca. Taką informacją podzielił się z fanami DM sam zespół.

W specjalnym oświadczeniu w mediach społecznościowych zespół napisał:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy wynik od lekarzy orzeczników. Rodzina Andy’ego poprosiła nas, abyśmy podzielili się nim z wami. Andy doznał rozwarstwienia aorty podczas pobytu w domu 26 maja. Więc mimo tego, że było to o wiele, wiele za wcześnie, odszedł w spokoju i nie cierpiał.

Dave Gahan i Martin Gore podziękowali swoim fanom za wiadomości z kondolencjami, mówiąc:

To były dla nas dziwne, smutne, dezorientujące tygodnie, i to delikatnie mówiąc. Ale widzieliśmy i czuliśmy całą waszą miłość i wsparcie, i wiemy, że rodzina Andy’ego również.

Andy Fletcher
Fot. Wikipedia.uk

Piękna ceremonia pożegnalna

Padło też kilka słów o pogrzebie Fletchera:

Andy miał piękną ceremonię pożegnalną, co prawda nie zabrakło łez, ale dzień ten wypełniony był wspaniałymi wspomnieniami związanymi z tym, kim był dla nas, historiami wszystkich naszych wspólnych chwil oraz kilkoma wybornymi żartami, z których, jesteśmy tego pewni, Andy by się śmiał.

Przypomnijmy, że Andy Fletcher został pochowany 20 czerwca 2022 w Londynie. Na ceremonii pojawiły się jedynie najbliższe osoby oraz członkowie Depeche Mode. Po pogrzebie odbyło się spotkanie dla rodziny oraz przyjaciół, utrzymane w irlandzkim stylu.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →