Kamień milowy Truncate, 10-lecie wytwórni i remiksy od Jamesa Ruskina i Luke’a Slatera

News
Luka Slater, James Ruskin, Trucante

Truncate to alias i wytwórnia założona przez Davida Floresa (z początku jako Audio Injection) na początku 2011 roku. Skupiająca się bardziej na głębokim, surowym techno i house wytwórnia, obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Amerykanin z tego tytułu postanowił wypuścić dedykowany jubileuszowi album, do stworzenia którego zaprosił Luke'a Slatera i Jamesa Ruskina. Słuchamy!

Co powstanie z połączenia Truncate, Luke Slater i James Ruskin? Same dobre rzeczy. Najlepiej takie, które zapiszą się złotymi zgłoskami, będą ważnym punktem danego zjawiska. Świętując dziesięciolecie istnienia swojego autorskiego labelu David Flores aka Truncate, zaprosił do współpracy właśnie Ruskina i Slatera. Dwójka tuzów elektroniki przyczyniła się do stworzenia zestawu remiksów, które znajdą się na krążku tuż obok dwóch jego własnych oryginałów:

Aby uczcić ten kamień milowy, postanowiliśmy poprosić o remiksy nie kogo innego jak legendy techno Luke’a Slatera aka Planetary Assault Systems i Jamesa Ruskina, aby uczynić to wydawnictwo jeszcze bardziej wyjątkowym.

– tłumaczy Truncate

TRUNCATE22 – Planetary Assault Systems & James Ruskin Remixes – Preview

Truncate świętuje jubileusz

Dla Truncate jego własna wytwórnia to w głównej mierze miejsce dla autorskich produkcji. Te, w ciągu ostatnich dziesięciu lat, stały się kamieniem milowym dla wysokiej jakości techno opartym na groove. Zdobywszy międzynarodowy rozgłos, label od kilku lat mieści się również w polu widzenia producentów house’owych, mogących publikować na jego poczet bardziej skoczne i groove’owe wydawnictwa. Nie dziwi zatem fakt dość szybkiego uznania w społeczności klubowej, które przełożyło się na coraz to większe i śmielsze współprace. Dwóch kolejnych jesteśmy właśnie świadkami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Działając pod pseudonimem Planetary Assault Systems, Luke Slater stworzył trzy remiksy First Phase, będące interpretacją każdej z trzech dekad obecności Brytyjczyka na scenie. The Eve autorstwa Ruskina to z kolei utwór, w którym nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Amerykanin, o którym można powiedzieć, że jeńców nie bierze, bez wahania wykorzystuje technikę stereofonii i dudniący bas z ewoluującymi modulacjami.

Truncate

Fot. Truncate / Facebook

Oryginalny First Phase samego Truncate’a to mieszanka agresywnej perkusji i podrasowanych syntezowany elementów, dających w rezultacie pompujący i dynamiczny kawałek. First Phase z remiksami Jamesa Ruskina i Luke’a Slatera ukaże się 1 października 2021 roku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →