Massano – wschodząca gwiazda melodic techno wystąpi w Polsce

fot. facebook.com/massanomusic
Eventpromo
Massano

23 kwietnia w warszawskim Bank Clubie spodziewajcie się wieczoru wypełnionego brzmieniami melodyjnego techno. Gościem specjalnym będzie Massano – didżej i producent z Wielkiej Brytanii, który w bardzo młodym wieku zachwycił scenę swoim brzemieniem. Sprawdźcie!

Massano – nowa twarz wytwórni Afterlife

Massano to producent melodic techno i DJ z Liverpoolu z wydawnictwami w wytwórniach takich jak: Afterlife, Oddity, Running Clouds, Atlant, Eleatics i Eternity Sounds. Młody producent wkroczył do branży za pośrednictwem swojej wytwórni płytowej Eternity Sounds – platformy służącej do wyłaniania i promocji undergroundowych artystów z całego świata.

Massano – The Feeling

Szybki rozwój Massano jako artysty to w dużej mierze zasługa jego hipnotyzującego, nowoczesnego i melodyjnego brzmienia. Mind Against wypromował jego kawałek w secie dla Cercle w Centro Ceremonial Otomí w Meksyku. Szturmem wdzierający się na scenę Massano w mediach został określony jako młody i warty uwagi talent – w młodym wieku zdobył sobie uznanie czołowych nazwisk na scenie, w tym: Tale Of Us, Mind Against, Kevin De Vries, Mathame, Undercatt i Innellea.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Massano – ID zagrane przez Tale Of Us na Afterlife x Awakenings, 2021

Zobacz także: Munocast 013: Jurek Przezdziecki: „Muzyk musi udowadniać sobie, że wciąż jest sens, aby się tym zajmować”

Wraz z nim zagrają przedstawiciele lokalnej sceny: Gigi, Shazze oraz Piotr Ho b2b Kuakdate. Na wydarzenie warto przyjść nie tylko ze względu na muzykę, ale również ciekawie prezentującą się miejscówkę. Monumentalny, poważny charakter warszawskiego Bank Clubu tworzony przez wysokie sufity i rzędy kolumn, przełamany został nowoczesnym designem oraz artystycznym pietyzmem dzieł sztuki. Nonszalancki eklektyzm klasycystyczno-industrialny stanowi świetny anturaż do zabawy.

Massano – 23 kwietnia 2022, Warszawa, Bank Club – bilety

To wyjątkowe wydarzenie rozpocznie się 23 kwietnia o godzinie 22. Wejściówki możecie kupić na stronie Biletomat.pl w cenie 40 zł.

Kup bilet na Massano 23 kwietnia w warszawskim Bank Club

Biletomat.pl
40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →