Pretty Pink na początku marca w Bank Clubie

fot. Pretty Pink / Facebook
Eventpromo
pretty pink

W sobotę 11 marca do warszawskiego Bank Clubu przybędzie uznana didżejka i producenta progressive house z Niemiec - Anne Karolczak, popularnie znana pod aliasem Pretty Pink. Towarzyszyć jej będą uznani lokalni artyści.

Trochę różu

Pierwszy raz Pretty Pink pojawiła się za didżejką w 2006 roku – artystka powoli budowała swoją karierę. Przełom nastąpił w 2013 roku kiedy z powodzeniem zaczęła remiksować popularnych artystów sceny m.in. Armina Van Buurena. Te pierwsze sukcesy zaowocowały – na przestrzeni ostatnich 10 lat, za sprawą licznych wydawnictw w takich wytwórniach jak Anjunabeats, Armada, Found Frequencies czy Suara, kariera deephouseowej didżejki i producentki z niemieckiego Halle nabrała rozpędu – artystkę coraz częściej można było usłyszeć w znanych klubach, a także największych festiwalach, jak np. Tomorrowland, Nature One, Airbeat One czy World Club Dome.

Pretty Pink – Nature One 2022 – @ARTE Concert

O support Pretty Pink zadbają dobrze Wam znani reprezentanci polskiej sceny deep house: Cream, Korenberg oraz Gigi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cream – Horizons

Zobacz także: Najlepsze sety progressive house cz. 1 – klasyka

Pretty Pink w Bank Clubie – bilety

Wejściówki na imprezę, która odbędzie się w sobotę 11 marca w warszawskim Bank Clubie, możecie nabyć na stronie Biletomat.pl już od 40 zł.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →