Combo, na które (nie) jesteśmy gotowi. ANII u boku Kobosila i Somewhena wystapi na jednej z wakacyjnych imprez Afterlife

Fot. ANII / Facebook
News
ANII, Dax J, Amelie Lens, Ibiza, Afterlife

Imprezy spod szyldu Afterlife znane są z przesytu i obecności artystów światowego topu. Nie inaczej będzie w trakcie zbliżającego się wielkimi krokami sezonu wakacyjnego na Ibizie. Od lipca do września hiszpańska wyspa zamieni się w stolicę włoskiego projektu, który w ramach rezydentury w Hï Ibiza zaprosił do współpracy wiele gwiazd spoza swojej „rodziny". Wśród nich nie zabraknie polskiego akcentu.

Afterlife z ANII w składzie otwarte dla „innych”

Jeśli mielibyśmy spytać randomową osobę ze środowiska muzycznego o to, z czym kojarzy mu się Afterlife, spodziewanych odpowiedzi byłoby kilka. Delikatnie gibiące się w rytm melodic techno pompeczki, włoskie duety czy wiszący głową do dołu biały ludzik są sednem włoskiego projektu, bez których ciężko go sobie wyobrazić. Obraz ten jednak od dłuższego czasu próbują zmienić stojący za projektem Tale Of Us. Wszystko za sprawą „nowych” twarzy konsekwentnie zasilających imprezy i festiwale.

Na pierwszy rzut oka obecności Amelie Lens, Kobosila, Dax J, Somewhena czy Clary Cuve w składzie Afterlife wydają się co najmniej nieoczywiste. Mocne, przekraczające 140 bpm techno w zestawieniu z bardziej melodyjną jego odmianą dość mocno się ze sobą gryzą. Z innego założenia wychodzą wspomnieni Carmine Conte i Matteo Miller, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Najlepszym przykładem potwierdzającym owe słowa jest obecność wspomnianych artystów w składzie wakacyjnej rezydencji klubu Hï Ibiza u boku stałych bywalców projektu – Kas:st, Innellea, Kevin de Vries czy naszej ANII.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hï Ibiza Afterlife

ANII przejmuje Ibizę

Dwunastotygodniowa rezydentura w hiszpańskim klubie skupi się w tym roku na trzech aspektach: zebraniu podobnie myślących, ale zróżnicowanych artystów i producentów, zaprezentowaniu wschodzących talentów Afterlife oraz wypełnieniu luki pomiędzy wyznaczającymi granice muzyką i innowacyjną sztuką cyfrową.

Trzeci dla Afterlife sezon w Hï Ibiza opakowany będzie w kultowe insygnia Afterlife zamontowane nad parkietem sali teatralnej, najnowocześniejszy dźwięk i dbałość o estetyczne szczegóły. Każde wydarzenie ma być obietnicą czegoś odmiennego i pełnego przygód, a najnowocześniejsze, szyte na miarę produkcje, wciągające wizualizacje, oświetlenie na zamówienie i instalacje laserowe mają odgrywać rolę większą niż kiedykolwiek.

AL037 – ANII – MT1

Wakacyjna rezydentura reprezentantki Affekt rozpocznie się czwartego sierpnia od imprezy z Tale Of Us, Camelphat, Kevinem De Vries, Kobosilem, Clarą Cuvé i Somewhenem. Po bilety odsyłamy tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →