Jest weekend, jest drama. Azealia Banks obraża Kobosila na Instagramie

Fot. Materiały własne
News
Kobosil zaatakowany przez Azealię Banks

Nigdy nie będziesz, jak Shlømo, przypominasz mi bardziej spoconego nazistę – tak o niemieckim producencie wypowiedziała się w mediach społecznościowych popularna raperka.

Kobosil zaatakowany przez Azealię Banks

Wszystko zaczęło się tuż przed festiwalem Time Warp US 2021, na którym ma wystąpić Kobosil. Przy tej okazji amerykańska raperka Azealia Banks „wywołała do instagramowej tablicy” producenta, zamieszczając serię postów na jego temat. Były one, delikatnie rzecz biorąc, niezbyt pochlebne.

Banks przytoczyła historię, jakoby Kobosil rozwalił przy niej ze złości swojego laptopa, gdy ta nie zgodziła się otrzymywać zaledwie 25% zarobionych pieniędzy ze sprzedaży ich wspólnej muzyki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Jesteś niczym więcej niż spoconym nazistą”

Dalej jest tylko gorzej. Wokalistka zakwestionowała talent Niemca i wyśmiała jego przerośnięte ego. Odmówiła również podpisania kontraktu muzycznego dającego mu większość praw do muzyk. W screenie posta poniżej Azealia pisze, że Kobosil nie rozumie różnicy między prawami do masteringu a prawami wydawniczymi. Zwraca uwagę na to, jak w przeszłości zdzierał pieniądze z innych artystów, wykorzystywał ich i tak naprawdę jest amatorem.

Masz tupet, żeby sugerować, że zapłacę ci 20 tysięcy tylko za twoją obecność w studiu i prezentowanie mi najnudniejszych techno-klisz. Do tego twierdzisz, że Shlømo jest wart nie więcej niż 100 euro. Brzmisz, jak zazdrosny, jedzący bratwursty grubas z martwą spermą. Nigdy nie będziesz, jak Shlømo. Jesteś niczym więcej, niż spoconym nazistą.

Na razie Kobosil nie odpowiedział w żaden sposób na oskarżenia. Możemy domyślać się, że wspólnego drineczka ta dwójka już ze sobą raczej nie wypije.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →