Była wokalistka Crystal Castles zapowiada solowy debiut i dzieli się singlem

Fot. Materiały promocyjne
News
Alice Glass debiutuje na nowo

Kanadyjska wokalistka, Alice Glass, zdradziła szczegóły nadchodzącego albumu i udostępniła teledysk do utworu Baby Teeth.

Alice Glass debiutuje na nowo

Stęskniliście się za mroczną księżniczkę synth-popu? W takim razie mamy dla Was znakomitą wiadomość! Nadchodzi  Prey//IV – debiutancki solowy album wokalistki. Wydawnictwo składające się z 13 utworów ukaże się 28 stycznia przyszłego roku nakładem wytwórni Eating Glass Records należącej do samej Alice Glass. Na płycie znajdzie się nowy singiel Kanadyjki – Baby Teeth, do którego powstał teledysk wyreżyserowany przez duet: Lucas David i Astra Zero. Wideoklip możecie zobaczyć poniżej:

Alice Glass – Baby Teeth 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zapowiedź albumu Prey//IV

Prey//IV to pierwszy długogrający album Glass od czasu opuszczenia jej poprzedniego zespołu Crystal Castles w 2014 roku. Trzy lata później, czyli w 2017 roku, wokalistka oskarżyła swego kolegę z zespołu, Ethana Katha, o znęcanie się fizyczne, seksualne oraz psychiczne i wygrała proces w sądzie. LP jest również następcą wydanej w 2017 roku EP-ki wokalistki, który nosi tytuł Alice Glass. Nowy album zawiera znane już utwory artystki, które miały swoja premierę w tym roku: I Trusted You i Suffer and Swallow.

Lubię tworzyć piosenki, do których można tańczyć, gdy jest się smutnym. Baby Teeth jest prawdopodobnie najmroczniejszym i najbardziej pesymistycznym utworem na mojej płycie, choć kusi też zwodniczo nadzieją – komentuje wokalistka.

Alice Glass, Prey//IV

Alice Glass Prey//IV – lista utworów

01 Prey
02 Pinned Beneath Limbs
03 Love Is Violence
04 Baby Teeth
05 Everybody Else
06 The Hunted
07 Fair Game
08 Witch Hunt
09 Suffer and Swallow
10 Suffer in Peace
11 Animosity
12 I Trusted You
13 Sorrow Ends

 

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →