Legendarny bramkarz Berghain Sven Marquardt został modelem

fot. pl.pinterest.com
News
Sven Marquardt

Prawdopodobnie najsłynniejszy "bramkarz" Niemiec Sven Marquardt został modelem przy okazji premiery najnowszej kolekcji ubrań sygnowanych marką DJ-a i producent Kobosila. Sprawdź, jak poradził sobie za drugą stroną obiektywu.

Sven Marquardt. Bramkarz, fotograf, model

Pod koniec ubiegłego roku świat obiegła niepokojąca plotka, iż dni legendarnego klubu Berghain są policzone. Pogłoski na szczęście okazały się fałszywe, choć niektórzy zaczęli rozglądać się za alternatywnymi zajęciami. Wśród osób szukających nowych pomysłów na siebie pojawiła sie postać legendarnego bramkarza Svena Marquardta. W tym tygodniu ikona berlińskiego życia nocnego zapoczątkowała współpracę z miejską grupą 44 Label Group. Akcja skupia się na zaprezentowaniu nowej kolekcji ubrań AW23.

Sven Marquardt
fot. via instagram.com/44labelgroup/

Kolekcję tę zaprojektował słynny producent techno i były rezydent Berghain – Max Kobosil. Uchodzi ona za „garderobę dla klubowych dzieciaków w skazanej na zagładę przyszłości”. Kolekcję pokryły głównie hedonistyczne hasła jak „rave new world” czy „blame society”. Ciuchy od DJ-a kojarzonego z nowoczesnym, szybkim techno to ukłon w stronę berlińskiego clubbingu. „Techno szaty” pokryły naklejki wytwórni płytowych oraz wszechobecne metki „44”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Ben Klock zbiera mocną ekipę i zakłada nową agencję bookingową

Ubrania zaprojektowano z duchem 44 Label Group w których dominuje ciemna paleta barw i liczne, industrialne wpływy. Bluzy, kurtki bomberki, balaklawy i prochowce uszyto na miarę, aby zapewnić ciepło w kolejce do Berghain. Warto połączyć je z szortami, dresami i grubymi butami na wypadek, gdyby sytuacja na parkiecie przyspieszyła do 140 uderzeń na minutę i powyżej.

Sven Marquardt, Photographer and Bouncer | Talking Germany

Od czasu oficjalnej premiery w 2021 roku, 44 Label Group ugruntował swoją pozycję wśród berlińskich rave’erów. W kolejnym ukłonie aprobaty, firma bagażowa UDG, specjalizująca się w sprzęcie dla profesjonalnych DJ-ów – sparowała z marką Kobosila swoją najnowszą kolekcję.

To nie pierwsza styczność Svena Marquardta ze światem mody w roli modela. Zaproszenie do pozowania przy kolekcji mody otrzymał 2 lata temu od Bottega Veneta, w momencie zamknięcia Berghain z powodu pandemii. Coś nam mówi, że Sven poradzi sobie, jeśli dni klubu są naprawdę policzone. W końcu kto nie chciałby mieć po swojej stronie arbitra berlińskiego stylu?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →