Azealia Banks na FreeFormFestival – BILETY!

Wydarzenie

Kontrowersyjna i ekscentryczna raperka Azealia Banks jest kolejną gwiazdą FreeFormFestival, który odbędzie się w maju w Soho Factory w Warszawie.

Azealia Banks to pochodząca z Harlemu w Nowym Jorku raperka i autorka tekstów. Swoje pierwsze numeru artystka udostępniała za pośrednictwem serwisu Youtube pod pseudonimem Miss Bank$, co zwróciło uwagę kilku liczących się wytwórni płytowych z Interscope Records czy Polydor Records na czele.
Jej pierwszy singiel zatytułowany „212” ukazał się w 2011 roku, kilka miesięcy później do sprzedaży trafiłą EPka „1991”. Całkiem duży rozgłos przyniósł artystce mixtape zatytułowany „Fantasea”, z którego pochodzą takie hity jak „Jumanji”, „Aquababe” czy „Nathan”.
Ogromnym osiągnięciem dla Banks była współpraca z królową popu Lady Gagą oraz Kanye Westem. Obecnie Azealia szykuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu zatytułowanego „Broke with Expensive Taste„.
Materiał z nadchodzącej płyty będziemy mieli okazję usłyszeć na żywo podczas tegorocznej edycji FreeFormFestival. Przypominamy, że wśród potwierdzonych gwiazd, które wystąpią w dniach 10-11 maja w warszawskim Soho Factory są: Apparat Band, Sebastian, Miss Kittin Live, Woodkid.
Bilety na FreeFormFestival możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

Miejsce: Soho Factory – WarszawaAZEALIA BANKS – HARLEM SHAKE REMIX from Rony Alwin on Vimeo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →