Dwóch polskich artystów w międzynarodowym składzie gwiazd imprezy Amelie Lens

fot. materiały prasowe
News
EXHALE, Sept, Blu Terra, Amelie Lens, Berlin

Czy doczekaliśmy się czasów stałej, a nie okazjonalnej, obecności polskich artystów w składzie dużego na skalę Europy wydarzenia? Nie mielibyśmy nic przeciwko. Podobnie jak dwójka naszych rodaków dumnie prezentująca się na plakacie u boku tych największych najnowszego eventu Amelie Lens.

Dla jednych może być to nic nieznaczący news, dla drugich wręcz przeciwnie. Nie często jednak zdarza się, aby dwóch polskich artystów, zdobiło line-up jednej z największych jednodniowych imprez w tej części globu. Na początku roku dowiedzieliśmy się, że Jurek Przezdziecki wystąpi u boku Ricardo Villalobosa, RØDHÅDA, DVS1 czy Planetary Assault Systems na węgierskim festiwalu DAAD Gathering. Z kolei VONDA7 zagra na czerwcowym festiwalu uznanej wytwórni Anjunadeep w Albanii. Jako że jeden polski artysta to za mało, dwóch w line-upie by się chciało, ten EXHALE Berlin 24 Hours robi nam dzień poprzez samo spojrzenie na plakat.

EXHALE, Sept, Blu Terra, Berlin

Amelie Lens nie zapomina o Polakach

Nie może być w sumie inaczej, w końcu widząc takie nazwiska w jednym miejscu, ciężko przejść koło nich obojętnie. Pełen skład dwudziestoczterogodzinnej imprezy EXHALE zaplanowanej na 25 czerwca wygląda doprawdy okazale, a polskie smaczki w postaci Septa i Blu Terra (jeden z wielu aliasów Adama Brockiego z Private Press), tylko dodają mu atrakcyjności. To nie pierwszy raz kiedy Amelie Lens „sięga” po polskich graczy. Belgijka wielokrotnie w swoich setach grywała utwory naszych rodaków: Septa, VTSS czy Deasa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bilety na naszą 24-godzinną imprezę w Anomalie Art Club są już w sprzedaży, a wraz z nimi ujawniony line-up. EXHALE Berlin to 24 godziny bezkompromisowej muzyki rave w dwóch kameralnych pomieszczeniach i na jednej scenie na świeżym powietrzu. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć naszą społeczność EXHALE w światowej stolicy techno. Kogo najbardziej nie możecie się doczekać?

– piszą organizatorzy

Pełen skład artystów berlińskiego wydarzenia w Anomalie prezentuje się następująco: Acidheaven, Ahl Iver, Amelie Lens, Blu Terra, Cristian Marras, DLV b2b Sept, Europa, Farrago, Felicie, Klangkuenstler, Kobosil, Kobotyo, Lokier, Lucinee b2b Lifka, Messiahwaits, Milo Spykers, Steya, Trym, X-Alox. Dwie pierwsze pule biletów rozeszły się, zanim poznaliśmy pełen line-up. Chętnych po zakup wejściówek odsyłamy tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →