Label Amelie Lens wydaje kompilację charytatywną na rzecz Ukrainy

Fot. Macleans.us
News
Amelie Lens zebrała mocną ekipę

Amelie Lens przygotowała składankę zatytułowaną "Razem dla Ukrainy!" Znaleźli się na niej między innymi Paula Temple oraz Lokier.

Amelie Lens zebrała mocną ekipę

Amelie Lens zaprosiła rezydentów swojej wytwórni EXHALE oraz najbardziej cenione gwiazdy techno do połączenia sił i wydania 14-utworowej kompilacji charytatywnej. Celem akcji jest wsparcie działań humanitarnych na dotkniętej wojną Ukrainie.

Składanka nosi tytuł Together with Ukraine!. Znajdziemy się na niej m.in. kawałki samej Amelie, Farrago, Milo Spykers, SHDW & Obscure Shape czy AIROD & Paula Temple. Razem na płytę trafiło 14 utworów. Cały dochód ze sprzedaży wydawnictwa przekazywany zostanie bezpośrednio do ukraińskiego Ministerstwa Polityki Społecznej.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc obywatelom Ukrainy, którzy poważnie ucierpieli w wyniku wojny, poprzez zapewnienie żywności i schronienia, leków, pomocy finansowej i innych

– czytamy w informacji prasowej.

Amelie Lens na rzecz Ukrainy

Komplikacja Razem z Ukrainą! jest już dostępna. Darowizny na rzecz Ukrainy można też przekazywać bezpośrednio pod tym linkiem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu ruszyła nowa inicjatywa pozyskiwania funduszy na rzecz Ukrainy. Underground4Ukraine zrzesza wiele europejskich klubów, lokali, promotorów, artystów i wytwórni, w tym amsterdamską IsBurning.

W styczniu Amelie wypuściła mix z przeróbkami, które przygotowała jeszcze w 2018 roku. Pochodząca z Belgii DJ-ka i producentka na warsztat wzięła kawałki takich wykonawców, jak m.in. AIROD, Truncate, Milo Spykers, Yant, Refracted i Adam Beyer.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →