Deas wydał EP-kę w legendarnej wytwórni

Fot. Materiały promocyjne
News
DEAS i CLR

Deas z przytupem wchodzi w 2022 rok. Polski artysta wydał swój nowy materiał w labelu, którego od lat był wielkim fanem.

Deas wydał EP-kę w wytwórni CLR

Minipłyta zatytułowana Command EP trafiła do katalogu wytwórni CLR prowadzonej przez Chrisa Liebinga. Label niedawno wznowił swoją działalność po kilku latach przerwy. Dla Deasa to wyjątkowa okazja do świętowania, ponieważ CLR była jedną z tych wytwórni, która ukształtowała go, jako artystę grającego techno. Jak doszło do współpracy muzyka z Chrisem Liebingiem? Oddamy głos samemu zainteresowanemu:

W czasie pandemii zauważyłem, że Chris gra dużo moich utworów. Podczas jednej z rozmów na Clubhouse zapytałem go wprost o CLR , Liebing potwierdził, że planuje powrót wytwórni i poprosił ,żebym wysłał mu demo jeśli jakieś mam. Od tego czasu pozostajemy w stałym kontakcie. Współpraca z Chrisem jest dla mnie czymś też mocno osobistym i  w pewien sposób nagrodą za wiele lat wyrzeczeń i pracy.

Dla tych, którzy dopiero niedawno do nas przybyli przypominamy, że Chris Liebing to niemiecki DJ i producent muzyczny oraz jedna z najbardziej znanych i popularnych postaci na światowej scenie techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chris Liebing

Deas – Command EP

Wedle słów samego Deasa na Command EP czeka na nas mocny, „wytrawny” materiał, w którym bazą dla wszystkich kompozycji jest pulsujący rytm i bas. Zapewnienia artysty możecie zweryfikować poniżej:

Deas zapowiedział już, że do katalogu CLR trafią jego kolejne rzeczy. I tak np. na nadchodzącej EP-ce samego Chrisa BRUSON EP REDUX znajdzie się remiks polskiego muzyka. EP-kę można już zmawiać w pre-orderze.

Munocast – obejrzyj podcast z DeasemPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →