Dodatkowy smaczek i potrzeba odcięcia. Chris Liebing zapowiada nowy album

Fot. Rubén 242 Photography
News
Chris Liebing

Następca poprzednika z 2018 roku, albumu Slow Burn, pojawia się z pierwszą zapowiedzią w postaci singla Whispers and Wires. Tym oto sposobem, wydany nakładem Mute album, doczekał się swoistej kontynuacji w postaci Another Day. "Przy tym albumie chciałem się od niego odciąć tak bardzo, jak to tylko możliwe" - brzmi Chris Liebing. 

Chris Liebing zapowiedział nowy, 10-utworowy album Another Day. Niemiecki producent i DJ do produkcji najnowszego krążka zaprosił Toma Adamsa, Polly Scattergood czy Marię Uzor (Sink Ya Teeth). Ważną postacią w kontekście współpracy nad albumem jest Miles Cooper Seaton, tragicznie zmarły niedawno założyciel eksperymentalnego zespołu rockowego Akron/Family. Na świeżo wydanym singlu Whispers and Wires możemy ponadto usłyszeć Ladana, znanego wcześniej jako Cold Specks.

Chris Liebing – Whispers and Wires (Feat. Ladan)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chris Liebing. Godny następca?

W projekt zaangażowany został również Daniel Miller z Mute, którego wkład w postaci modularnego setupu, Liebing traktuje jako „niesamowity dodatkowy smaczek”. Ten dodatkowy element, w połączeniu z jedwabistymi umiejętnościami produkcyjnymi Rafla Hildenbeutela, kolejnej ważnej persony w projekcie, wokalistów i intuicyjnego słuchu Liebinga, dają w rezultacie twór wyjątkowy.

Jestem super podekscytowany i bardzo szczęśliwy, że w końcu mogę ujawnić pierwszy singiel Whispers and Wires feat Ladan z mojego nadchodzącego albumu Another Day wydanego przez Mute Records. Miałem zaszczyt pracować z tak wieloma niesamowicie utalentowanymi ludźmi nad tym albumem i jestem bardzo dumny z rezultatu. Mogę tylko podziękować wszystkim zaangażowanym za to niesamowite doświadczenie, jakim była możliwość pracy z Wami.

– komentuje Liebing

Nowy album ukaże się 19 listopada i będzie dostępny cyfrowo oraz na podwójnym, czystym winylu i CD ze srebrnym wykończeniem. Do kompletu dołączona będzie również 16-stronicowa książeczka. Zamówienie przedpremierowe można składać tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →