Dodatkowy smaczek i potrzeba odcięcia. Chris Liebing zapowiada nowy album

Fot. Rubén 242 Photography
News
Chris Liebing

Następca poprzednika z 2018 roku, albumu Slow Burn, pojawia się z pierwszą zapowiedzią w postaci singla Whispers and Wires. Tym oto sposobem, wydany nakładem Mute album, doczekał się swoistej kontynuacji w postaci Another Day. "Przy tym albumie chciałem się od niego odciąć tak bardzo, jak to tylko możliwe" - brzmi Chris Liebing. 

Chris Liebing zapowiedział nowy, 10-utworowy album Another Day. Niemiecki producent i DJ do produkcji najnowszego krążka zaprosił Toma Adamsa, Polly Scattergood czy Marię Uzor (Sink Ya Teeth). Ważną postacią w kontekście współpracy nad albumem jest Miles Cooper Seaton, tragicznie zmarły niedawno założyciel eksperymentalnego zespołu rockowego Akron/Family. Na świeżo wydanym singlu Whispers and Wires możemy ponadto usłyszeć Ladana, znanego wcześniej jako Cold Specks.

Chris Liebing – Whispers and Wires (Feat. Ladan)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chris Liebing. Godny następca?

W projekt zaangażowany został również Daniel Miller z Mute, którego wkład w postaci modularnego setupu, Liebing traktuje jako „niesamowity dodatkowy smaczek”. Ten dodatkowy element, w połączeniu z jedwabistymi umiejętnościami produkcyjnymi Rafla Hildenbeutela, kolejnej ważnej persony w projekcie, wokalistów i intuicyjnego słuchu Liebinga, dają w rezultacie twór wyjątkowy.

Jestem super podekscytowany i bardzo szczęśliwy, że w końcu mogę ujawnić pierwszy singiel Whispers and Wires feat Ladan z mojego nadchodzącego albumu Another Day wydanego przez Mute Records. Miałem zaszczyt pracować z tak wieloma niesamowicie utalentowanymi ludźmi nad tym albumem i jestem bardzo dumny z rezultatu. Mogę tylko podziękować wszystkim zaangażowanym za to niesamowite doświadczenie, jakim była możliwość pracy z Wami.

– komentuje Liebing

Nowy album ukaże się 19 listopada i będzie dostępny cyfrowo oraz na podwójnym, czystym winylu i CD ze srebrnym wykończeniem. Do kompletu dołączona będzie również 16-stronicowa książeczka. Zamówienie przedpremierowe można składać tutaj.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →