Deas z kolejnym, bezbłędnym wydawnictwem dla ARTS. Support od największych w grze

fot. via instagram.com/deasdj
News
Deas

Polski, studyjny potwór wraca z prawdopodobnie najlepszym wydawnictwem w swojej karierze. Deas serwuje mistrzowski popis w swojej najnowszej EP-ce "Focus" dla wytwórni ARTS. Słuchamy!

Deas. Man Machine

Najnowsze wydawnictwo polskiego producenta i didżeja Karola Mozgawy, tworzącego pod aliasem Deas, zadowoli miłośników potężnego, jakościowego brzmienia techno. To, że ten człowiek rzadko wychodzi ze swojego studia wiadomo nie od dziś. Nasz czołowy reprezentant technicznej muzyki elektronicznej w ciągu ostatnich trzech miesięcy wydał trzy wydawnictwa! Wydawniczy maraton rozpoczął się w CLR Chrisa Liebing, następnie przyszła płyta na Bau Muzik a dzisiaj Deas powraca z najnowszym materiałem do szanowanej oficyny ARTS.

fot. materiały prasowe

EP-ka Focus to 23-minutowa, porywająca muzyczna podróż. Karol starannie opracował każdy utwór, aby uzyskać idealną równowagę między tempem a groove, zapewniając hipnotyzujące wrażenia słuchowe, które oddają istotę tego, jak powinno brzmieć techno. ARTS Records, renomowana wytwórnia znana ze swojego zaangażowania w promowanie najnowocześniejszej muzyki elektronicznej, ponownie wita w swoich progach Deasa. W zeszłym roku Karol wydał tam kapitalną EP-kę System Theory, o której przeczytacie pod tym adresem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Deas – Burning Space 

EP-ka jest dostępna do pobrania w wersji cyfrowej, winylowej i streamingowej na wszystkich głównych platformach. Swoją aprobatę dla najnowszego dzieła Deasa wyraziły największe postaci na scenie. Oto kilka z nich:

Endlec:DEAS is one my fav new producers. Nice ep”
Kangding Ray: Karol never misses
Albert van Abbe: Burning Space & Vortex are great! Thanks!”
Takaaki Itoh: „Burning Space is for me”
Alexander Kowalski: „Nice trippy tools for the floor”

Awakenings Spring Festival 2023 – DEAS

Karol Mozgawa to jedna z tych postaci polskiej sceny elektronicznej, którą częściej usłyszymy za granicą niż na polskim podwórku. W ostatnim czasie spotkał go ogromny zaszczyt otwierania głównej sceny na legendarnym festiwalu Awakenings. Nasz główny „towar eksportowy” dzielił wówczas scenę z takimi postaciami jak Bart Skills, ANNA, Adam Beyer b2b Joseph Capriati i Reinier Zonneveld. Gratulujemy światowych bookingów i wydawniczej formy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →