Czy on wychodzi kiedyś ze studia? Deas ze znakomitą, najnowszą EP-ką

fot. materiały prasowe
News
Deas

Przemysłowy walec zaserwował nam Deas w swoim najnowszym wydawnictwie Shape & Form. Producent z Krakowa swoje dzieło wydał we własnej oficynie BAU MUZIK. To katalog, z którym każdy polski fan techno powinien się zapoznać. Czasami mamy wrażenie, że Karol Mozgawa urodził się w studiu. Sprawdźcie, jak fantastycznie brzmi najświeższe wydawnicze dziecko Deasa.

Deas – polskie techno w najlepszym wydaniu

Ciężko nadążyć za wszystkim aktywnościami ze strony jednego z najpopularniejszych i najlepszych producentów techno w naszym kraju. Deas nie daje o sobie ani na moment zapomnieć, co chwila częstując nas kolejną porcją fantastycznych nagrań. Jeżeli po wszystkich latach wyrzeczeń i setek godzin w studiu w końcu trafiasz pod skrzydła legendy światowej sceny techno Chrisa Liebinga, to musisz wiedzieć, że jesteś dobry w tym, co robisz. Wydanie muzyki u Chrisa było spełnieniem mojej całej producenckiej kariery – mówi sam zainteresowany.

Deas Ep-ka
Deas / fot. materiały prywatne

Deas po fantastycznym letnim tournée, gdzie zagrał m.in. na Extrema Outdoor Belgium, Ostend Beach Festival czy Audioriver, na którym wystąpił w formule b2b z ikoną gatunku Marco Baileyem, powraca do studia i wypuszcza kolejną kapitalną EP-ką – Shape & Form. To jedno z dwóch zaplanowanych jeszcze na ten rok wydawnictw. Kolejna porcja muzyki od Deasa ujrzy światło dziennie za kilka miesięcy w labelu Kangding Raya.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po releasach na ARTS i CLR Chrisa Liebinga przyszła pora na czwartą płytę dla BauMuzik. Większość dostępnych publikacji to oryginalne wydawnictwa Deasa. W katalogu znajdziemy także muzykę od takich producentów jak Kaiser, Ness czy Michel Lauriola. BauMuzik to label należący do Deasa oraz właściciela firmy dystrybucyjnej Triple Vision. W jego skład wchodzą takie marki jak ARTS, MonnomBlack czy Dynamic Reflection.

EP-ka już teraz odbija się szerokim echem. Swój support i słowa uznania wyraziły takie postaci jak Marcel Fengler, Amelie Lens, Ancient Methods, Joseph Capriati, Marcel Dettmann, Mark Broom czy Dave Clarke.

DEAS – Circle [BAUMUZIK004]

Płytę w wersji vinyl i digital znajdziemy w większości sklepów takich jak Hardwax czy Clone. Za projekt graficzny odpowiedzialny jest Tomasz Gawroński. EP-ka Shape & Form, w skład której wchodzą cztery nagrania, to techniczna perfekcja spod rąk Karola. EP-ka raz jeszcze objawia Deasa jako speca od hipnotycznych killerów, które mają wielkie szanse roznieść klubowe przestrzenie w nadchodzącym czasie. Sprawdźcie koniecznie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →