Spotify przedstawia polską edycję „track IDs”

fot. Materiały prasowe
News

Program autorskich playlist dostępnych w serwisie Spotify już niedługo poszerzy się o polskie nazwiska. Dzięki serii track IDs posłuchamy zestawień pod kuratelą najciekawszych artystek i artystów rodzimej sceny.

Projekt track IDs z pewnością nie jest obcy żadnemu użytkownikowi szwedzkiej platformy streamingowej. W ramach trwającej już od kilku lat akcji, najważniejsze DJ-ki i DJ-e mieli okazje zaprojektować i prowadzić autorskie playlisty dostępne dla subskrybentów Spotify. Do tego znamienitego grona artystów i artystek właśnie dołączyły polskie nazwiska.

Poznaj track IDs

track IDs to dostępny wyłącznie na platformie Spotify format playlist, dzięki któremu fani muzyki elektronicznej w prosty sposób mogą posłuchać utworów granych podczas setów przez ich ulubionych DJ-ki i DJ-ów. Wszystkie playlisty track IDs tworzone są wspólnie z wiodącymi artystkami i artystami z całego świata. Możecie na nich znaleźć zarówno ich autorskie produkcje, jak i wybrane przez nich perełki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

track IDs jest odzwierciedleniem tego, co gram na żywo oraz tego, co podoba mi się prywatnie. Ta playlista to dla mnie definicja tego, jak rozumiem techno.

– mówił o projekcie DEAS.

Zestawy utworów są regularnie aktualizowane, dzięki czemu słuchaczki i słuchacze mogą nieustannie poznawanie nowej muzyki. Serwis prowadzi akcję już od 2020 roku, a swoje zestawienia zaprezentowali w niej m.in. Black Coffe, Amelie Lens, Carl Cox, TSHA czy Marcel Dettmann.

Inauguracja polskich track IDs

Użytkownicy Spotify już teraz mogą posłuchać najnowszych playlist prowadzonych przez wiodących przedstawicieli i przedstawicieli polskiej sceny. Do projektu zaangażowani zostali artyści i artystki reprezentujący całe spektrum gatunków elektroniki, od ambientu, przez oriental, house, aż po trance i techno.

Nasza playlista to mieszanka tego, co gramy podczas naszych setów na całym świecie. Ukryte perełki, nowości, klasyki oraz to, czym aktualnie się inspirujemy. Pozytywna, eklektyczna selekcja, bez podziałów i granic.

– o swoim track IDs mówili Catz’n Dogz.

Swoje playlisty zaprezentowali Aksamit, BESKRES, Catz’n Dogz, DEAS, Foxall i Monster. Co więcej, wszyscy wymienieni artyści wystąpią podczas tegorocznej edycji Audioriver Festival, odbywającego się już w ten weekend w Płocku. Spotify jest również partnerem wydarzenia, a na platformie znajdziecie również specjalną playlistę dedykowaną tegorocznej edycji.

Catz’n Dogz track IDs

Sprawdź również: Audioriver Festival 2022: długo wyczekiwany powrót i występy, na które czekamy najbardziej

Moja playlista składa się z utworów, które grałam najczęściej na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy i lat. Postawiłam na utwory swoich ulubionych producentów, po których wydania sięgam w ciemno za każdym razem, jak również uwzględniłam swoje ulubione labele, w tym wytwórnie i artystów pochodzących z Polski i Ukrainy. Playlista zawiera w większości nowości, ale dorzuciłam też kilka ponadczasowych klasyków.

– zapowiada Monster.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →