Deas ponownie zachwyca świat! Posłuchaj nowej EP-ki „System Theory”

fot. Deas
News Recenzje
DEAS

Tak miało być! Najnowsze wydawnictwo polskiego producenta i didżeja Karol Mozgawa, tworzącego pod aliasem Deas, zadowoli zdecydowaną większość miłośników techno – sprawdzi się dobrze w domowych warunkach, samochodzie oraz oczywiście w klubie. Panie i Panowie czas na System Theory. Sprawdźcie sami!

Deas rozbija bank

EP-ka System Theory, wydane w prestiżowej wytwórni ARTS, to 4-utworowe wydawnictwo, które czerpie modne i zróżnicowane elementy ze współczesnej sceny techno, co powoduje, że niespełna 25 minut odsłuchu mija bardzo szybko i chce się do tego wracać. Ta płyta sprawia wrażenie bardzo uniwersalnej – mamy tu pulsujące, głębokie, melodyjne (ale bez przesady) i atmosferyczne kawałki, które bez wątpienia zrobią robotę na najbliższych imprezach i festiwalach… ba! Już robią – ale o tym za chwilę 😉

Otwierający kawałek Isolation wydaje się być odpowiedzią na ostatnie produkcje MRD. Wprawdzie nie mamy tutaj gitar, ale ambientalne tło, wzbogacone o podstawę, będącą sygnaturą beatportowskiego RAW/Peak Time Techno – przestrzenny, dość mroczny, lekki, acidowy bass. Z kolei Abroad wstrzymuje oddech słuchaczowi pompującymi uderzeniami snare’a, okraszając to delikatną melodią. Function 7 ogromnie przypomina mi brzmienie japońskiego producenta Messiahwaits, który stosuje podobne minimalistyczne i progresywne środki do budowania napięcia w swoich kawałkach. Jeśli jesteście fanami azjatyckiego techno, to będziecie zachwyceni tym numerem! Miniwydawnictwo zamyka hipnotyczny utwór tytułowy, który jest korelacją elementów ze wcześniejszych trzech numerów. Zapętlone modulary wciągają słuchacza w świat, który stworzył Deas i aż szkoda, że to ostatni kawałek.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Deas – System Theory EP

Zobacz także: Munocast 014: daisy cutter & naked relaxing: „Nie należy mylić networkingu z kolesiostwem”

Najnowsze wydawnictwo Deasa zostało już docenione przez największe gwiazdy sceny. Lista artystów, którzy pozytywnie ocenili System Theory, a także zagrali z niej utwory w swoich setach, robi wrażenie – Amelie Lens, Adam Beyer, Richie Hawtin, a to tylko początek!

Cztery utwory, które zapewnią Ci całkowitą podróż na różne poziomy nocy.

– skomentował wydawnictwo Joel Mull

Dziękuję, nie mam więcej pytań. Gratulacje Karol! Będzie grane.

Richie Hawtin gra Abroad na Awakenings Amsterdam

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →