Septa sposób na nudę. Starzy znajomi, pomoc Kolumbii i wizyta u Amelie Lens

Fot. Paweł Lewandowski
News
Sept, kompilacje, EXALE, Voxnox, SOS Columbia

Obecność Septa na zagranicznych kompilacjach już dawno przestała kogokolwiek dziwić. Do listy zachodnich wytwórni takich jak Voxnox, Clergy czy Suara reprezentant polskiej sceny śmiało może dopisać kolejne pozycje. W przeciągu niespełna miesiąca polski producent zaszczyci swoją obecnością w trzech kolejnych wytwórniach: Inherencia, Lehmann Musik i Exhale.

Kiedy weekendowy kalendarz uzupełniany jest o nowe terminy, kolejni właściciele zagranicznych wytwórni zapraszają go do współpracy. Sezon letni na dobre się nie rozpoczął, a Sept nadchodzące tygodnie śmiało może uznać za niezwykle udane. I choć o wielu projektach z przyszłości chcielibyśmy wspomnieć, póki co wystarczyć nam muszą te najświeższe –  nie mniej interesujące.

Sept. Co w trawie piszczy?

O kompilacji SOS Columbia zdążyliśmy napisać w połowie maja. Inaugurująca trzyczęściowe VA labelu Inherencia zatytułowane Against the violation of Human Rights, po dwóch tygodniach doczekała się drugiej części. In Absence and Violence of the State. People unite and self organize, która kontynuuje kampanię zbierania funduszy dla organizacji pozarządowych, działających na rzecz obrony praw człowieka. Zawiera ona zbiór 16 utworów z pogranicza szybkiego i mocnego techno. Istotnym faktem z pozycji polskiego słuchacza w kontekście nowego wydawnictwa, jest na pewno obecność Septa, jedynego jak dotąd przedstawiciela polskiego podwórka, spośród 35 artystów goszczących na obu kompilacjach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sept – Space Heat

Głowa kolektywu DUEL wielokrotnie gościł w setach Amelie Lens. Nic więc dziwnego, że belgijska gwiazda postanowiła tym razem w inny sposób uhonorować producenckie umiejętności Septa. Po pierwszej kompilacji w 2020 roku, seria Various Artists – Exhale VA, niedługo wzbogaci się o 12 nowych utworów wśród których nie tylko usłyszymy Beyond The Veil w wykonaniu Michela, ale także tracki od 999999999, Under Black Helmet, Jastice i Tryma. Digitalowe wydanie składanki zaplanowano na 18 czerwca, natomiast winylowe na 2 lipca 2021.

Sept – Beyond The Veil [Exhale]

12 lat od powstania, niemiecki Lehmann od 2018 roku działa również pod odsłoną wytwórni o nazwie Lehmann Musik. Label, tak samo jak klub ze Stuttgartu, reprezentuje szeroki zakres bezkompromisowych dźwięków techno. Swoje działania opiera na filozofii prezentowaniu twórczości swoich rezydentów, stałych bywalców oraz gości i przyjaciół klubu. Jako, że Lehmann jest blisko powiązany z berlińską wytwórnia Voxnox, nie może dziwić obecność akurat Michela na drugiej edycji kompilacji Save our HOME. Premiera – 21 czerwca.

Sept – Myst 9AM [LHMNN006]Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →