Dax J rozniesie Pragę Centrum

Dax J / fot. bykeyistudio
Eventpromo
dax j

Po półrocznej nieobecności imprez spod szyldu DUEL w Warszawie, stołeczny kolektyw powraca z nową energią i z przytupem na start lata. Podczas nadchodzącego wydarzenia, które odbędzie się 30 czerwca w klubie Praga Centrum, headlinerem będzie czołowy brytyjski didżej i producent muzyczny - Dax J.

Na Pradze parkiet zapłonie

Pochodzący z Londynu Dax Heddon, wszystkim melomanom doskonale znany pod aliasem Dax J, nieprzerwanie od ponad dekady wyznacza trendy w brzmieniu nie tyle muzyki klubowej, co współczesnej muzyki elektronicznej, między innymi za sprawą prowadzonej przez siebie wytwórni muzycznej – Monnom Black. Jego unikalny styl miksowania, szerokie spektrum selekcji i charakterystyczne bezkompromisowe i ciężkie, dynamiczne i brutalne brzmienie stawia go w ścisłym światowym topie DJ-ów techno. Wystarczy spojrzeć na nagrania z jego występów na takich festiwalach jak EXIT czy Awakenings, by przekonać się ilu ludzi potrafi przyciągnąć pod scenę.

Dax J – Awakenings Easter Festival 2022

Oprócz występu brytyjskiego artysty sceny techno, na czerwcowej imprezie DUEL-a zagrają znakomici reprezentanci stołecznego kolektywu. Za didzejką zameldują się Sienn oraz Hekato w formule b2b z PAWŁEM. Oczywiście nie zabraknie również sprawcy całego zamieszania – Septa. Z takim składem zapowiada się niezapomniana, piekielna noc!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sept | Boiler Room x Voxnox: Warsaw

Koniecznie sprawdź nasz wywiad z Hekato: „Przestałam marzyć. Robię tak, jak czuję”

DUEL z Dax J-em – bilety

Od razu zaznaczamy – nie zwlekajcie z zakupami! Wejściówki na czerwcową imprezę DUEL, która odbędzie się 30 czerwca w warszawskim klubie Praga Centrum możecie nabyć u naszych przyjaciół w Biletomat.pl. Do wyczerpania zapasów dostępne są bilety z drugiej puli w cenie 60 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →