Sept na składankach zagranicznych labeli

News
Sept

Jeden z najbardziej aktywnych polskich producentów i promotorów nie próżnuje. Sept, czyli głowa kolektywu DUEL, a także rezydent klubów Jasna 1 i P23, może pochwalić się najnowszymi produkcjami. Spod ręki 26-latka wyszły właśnie trzy numery, w tym dwa w wersji winylowej i jeden cyfrowej.

Counterweight. Pierwsze wydanie winylowe

Wszystko zaczęło się w 2015 r. w Monachium przy okazji imprez w klubie Rote Sonne. Nikt z organizatorów wówczas nie przypuszczał, że cykl imprez przerodzi się w dobrze prosperujący label o tej samej nazwie, Counterweight. Blisko dwa lata od wydania pierwszej epki Sacrificio autorstwa Gonzo MDF, niemiecka wytwórnia może w końcu pochwalić się pierwszym pełnym wydaniem winylowym. Prócz Septa, na składance Bromance Vol I usłyszymy nagrania równie znakomitych producentów z Under Black Helmet na czele. Oprócz wspomnianej dwójki, na składance znajdziemy utwór należący do Endleca. To artysta mocno związany z Mord Records. Prócz niego, swój numer na składance ma także a także Holender Tim Tama, reprezentant A R T S.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czterech artystów, osiem utworów

Jubileuszowe wydawnictwa często przybierają specjalny charakter. Nie inaczej jest w przypadku londyńskiej wytwórni Prodigal Son, która z okazji swojej dziesiątej publikacji postanowiła wypuścić dwuczęściową składankę. Zarówno na wersję winylową, jak i cyfrową, trafiły łącznie osiem utworów, po dwa od każdego artysty. Na składance znalazły się tracki trzech innych producentów: Francuza Exala, greckiego duetu Jokasti & Nek, a także pochodzącego ze Szkocji, Sosaka. aka Gary Beck. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Mind Your Own jest składanką, którą w wersji digital można pobrać wyłącznie posiadając wydanie winylowe. Link do całości można znaleźć na platformie Bandcamp.

Sept. Podobieństwo do Mental Statement

Najnowsze publikacje oscylujące w granicach 135 bpm – 137 bpm to już jego niemalże znak rozpoznawczy polskiego producenta. Charakterystyczny styl Septa, oprócz destrukcyjnych linii basu, mocnej perkusji i hipnotycznych melodii, został wzbogacony o przenikający gdzieniegdzie wokal. W tym aspekcie utwór Lucid Dreams bardzo przypomina inny numer wydany dla Prodigal Son, a mianowicie Mental Statement.

 

Sept. Intensywny 2019 rok

Powiedzieć o Sept’cie, że jest jednym z najbardziej zapracowanych polskich artystów muzyki elektronicznej to tak, jakby nic nie powiedzieć. Od początku roku grafik czołowej postaci Voxnox Records pękał w szwach, co w rezultacie przełożyło się na ponad 90 występów! Trudno się temu dziwić, albowiem oprócz najważniejszych wydarzeń muzycznych w naszym kraju, mieszkający na co dzień w stolicy artysta sporo podróżował. Sept zwiedził takie kraje jak Gruzja, Węgry, Hiszpania, Francja, Czechy, Niemcy, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone. 

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →