Piekielne dziesięciolecie Voxnox w Tamie

fot. Voxnox / materiały promocyjne
Eventpromo
voxnox final

To będzie jedna z najbardziej spektakularnych nocy początku marca. Label Voxnox świętuje dziesięciolecie swojej działalności wyjątkową, europejską trasą koncertową - jednym z przystanków reprezentantów solidnego techno jest poznańska Tama.

Voxnox – alternatywny ruch

Voxnox powstał w 2013 roku jako kolektyw wyjątkowych ludzi, z ogromnym pragnieniem reprezentowania alternatywnego podejścia do muzyki i sztuki. Ścisła więź między członkami oraz wiara w możliwość zmiany świata poprzez sztukę to podstawowe idee kolektywu, który często przyjmuje eksperymentalne podejście i zapuszcza się w nieznane terytoria. Rezultat znajduje odzwierciedlenie w różnych dziedzinach, takich jak muzyka, film i moda, które łączą się, tworząc wieloaspektową syntezę sztuki.

W dzisiejszych czasach ludzie są indoktrynowani przez wpływy, na które są narażeni, aby dostosować się do wytycznych głównego nurtu i tym samym utrzymać go przy życiu. Voxnox jest inny – to ruch, który opowiada się za indywidualizmem i wolnością, z dala od granic wyznaczanych przez kogokolwiek, nie tolerujący niesprawiedliwości, który wierzy w wielokulturowe społeczeństwo o wielu różnych tożsamościach. To ruch, do którego może przyłączyć się każdy, kto wyznaje te same wartości – czytamy w notce prasowej

3 marca w poznańskiej Tamie kolektyw Voxnox, będzie celebrował swoje 10. urodziny!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Spodziewajcie się powtórki z warszawskiego Boiler Rooma – będzie mocno i szybko – mówi Sept

Sept | Boiler Room x Voxnox: Warsaw

Po tak udanej imprezie jak w słynnym Boiler Roomie to wystarczająca zachęta do powtórki z rozrywki! Zagrają goście specjalni z Berlina: Alignment oraz Lucinee, Oczywiście tej nocy nie zabraknie również naszego dobrego znajomego Septa! Tradycyjnie o wizualizacje zadba Lola Haze.

VOXNOX TEN – łap wejściówkę póki możesz

Bilety na dziesięciolecie Voxnox w poznańskiej Tamie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, pomimo faktu iż do imprezy pozostał jeszcze miesiąc z hakiem. Aktualnie u naszych przyjaciół Biletomat.pl możecie zakupić wlotę z trzeciej puli w cenie 60 zł. Nie zwlekajcie z zakupem!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →