Overmono zapowiada debiutancki album

fot. Overmono / Facebook
News Zapowiedzi
overmono

Z pewnością zaraz po Fred Again..., Overmono będzie w tym roku kolejnym rozchwytywanym projektem przez organizatorów letnich festiwali - ba już to się dzieje, tyle tylko, że na południowej półkuli! Po serii bardzo dobrze przyjętych singli oraz EP-ek duet braci Russell szykuje premierę swojego debiutanckiego albumu.

Idzie nowe!

Overmono ogłosili wydanie swojego debiutanckiego albumu Good Lies, który ukaże się w maju nakładem XL Recordings. Duet wypuścili także zupełnie nowy singiel zatytułowany Is U. To kontynuacja niespodziewanego listopadowego wydania Walk Thru Water, na którym znalazł się sampel pochodzącego z Los Angeles piosenkarza, autora tekstów i producenta St. Panther.

Overmono – Walk Thru Water feat. St. Panther

Do drugiego singla Is U został nakręcony klip przez Rollo Jacksona – stałego współpracownika duetu, fotografa i filmowca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Overmono – Is U

W ciągu ostatnich dwóch lat spędziliśmy tak dużo czasu w trasie, tworząc muzykę, kiedy tylko było to możliwe. Ciągłe poruszanie się było zawsze bardzo inspirujące i sprawiało, że dużo eksperymentowaliśmy i bawiliśmy się tym, jak tworzyliśmy akordy lub cięte i tonowane wokale. Ten album jest tak naprawdę listem miłosnym do dotychczasowej podróży i wskazuje, dokąd chcemy zaprowadzić rzeczy – przyznał duet

Zobacz także: Depeche Mode jak Kate Bush? Klasyk Depeszów znów na topie dzięki The Last Of Us

Debiutancki album duetu Good Lies ukaże się w piątek, 12 maja, nakładem XL Recordings – wieloletniej wytwórni pary, która wcześniej wydała EP-ki, w tym Everything U Need i zeszłoroczny Cash Romantic. Ogłoszono również, że Overmono wyruszy w marcu w australijską trasę koncertową, po czym wyruszy do Ameryki Północnej, gdzie zagra debiutancki występ na festiwalu Coachella, między innymi w Nowym Jorku, Toronto i Montrealu. Czekamy na ogłoszenie ich w Polsce!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →