Tama na start marca z eklektycznym składem na weekend

fot. Krystian Pakiela - Sept / Facebook
Eventpromo
sept

Powoli budzimy się z zimowego snu - tymczasem poznański klub Tama szykuje dla Was intensywny pierwszy weekend marca z równie eklektycznym składem. Techno, alternatywa, pop - każdy znajdzie coś dla siebie.

Dziesięciolecie VOXNOX na start

W piątek 3 marca techno kolektyw Voxnox, będzie celebrował swoje 10. urodziny! To będzie jedna z najbardziej spektakularnych nocy początku marca.

Spodziewajcie się powtórki z warszawskiego Boiler Rooma – będzie mocno i szybko – mówi Sept

Po tak udanej imprezie jak wyżej wspomnianym Boiler Roomie to wystarczająca zachęta do powtórki z rozrywki! Zagrają goście specjalni z Berlina: Alignment oraz Lucinee, Oczywiście tej nocy nie zabraknie również naszego dobrego znajomego Septa! Tradycyjnie o wizualizacje zadba Lola Haze.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Aktualnie u naszych przyjaciół Biletomat.pl możecie zakupić wlotę z trzeciej puli w cenie 60 zł. W dniu wydarzenia cena wzrośnie do 70 zł.

Sept | Boiler Room x Voxnox: Warsaw

Sobota z Kaśką Sochacką

Polska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka inauguruje swoją wiosenną trasę koncertową:

Kaśka wraz z zespołem zaprezentuje koncertowe wersje znanych z płyt piosenek. Można też liczyć na pewne niespodzianki – mówią organizatorzy

Bilety na koncert Kasi Sochackiej w poznańskiej Tamie zostały wyprzedane!

Kaśka Sochacka – Niebo było różowe

Niedzielny afterek z Bednarkiem

A na koniec weekendu megagwiazda polskiej estrady, wszystkim dobrze znany Kamil Bednarek zaprasza na swój wyjątkowy koncert w ramach trasy Ambasadorzy Rozrywki – to świeży projekt składający się w większości z nowych, nieznanych publicznie utworów, których wspólnym mianownikiem jest głęboki, rootsowy bit okraszony elektronicznymi smaczkami.

Żaden dzień się nie powtórzy. Dziś jest wyjątkowe. Gubimy codzienną radość życia, którą ciężko nam ponownie odnaleźć. Aktualnie każdy z nas potrzebuje ambasadora, który niczym kompas wskaże odpowiedni kierunek, a od nas samych zależne będzie dojście do celu. Chcę Wam w tym pomóc, chcę tym samym pomóc też sobie. Pozwólcie być Waszym ambasadorem rozrywki! Chcę Was pod sceną! – zaprasza Kamil Bednarek

Kamil Bednarek – Jesteś Tu (live session)


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →