Exhale z Amelie Lens zadebiutuje w Polsce. Poznaliśmy line-up

via facebook.com/EXHALEbyamelielens
Eventpromo
Exhale

W połowie maja Amelie Lens odwiedzi Polskę. Tym razem niezwykle popularna DJ-ka pojawi się nad Wisłą ze swoim szlagierowym projektem EXHALE. Właśnie poznaliśmy artystów, którzy wystąpią na 14-godzinnym maratonie w stołecznej hali EXPO XXI. Sprawdź szczegóły.

14-godzinne techno igrzyska pod banderą Exhale

Regularna obecność Amelie Lens na największych wydarzeniach z muzyką elektroniczną nikogo już nie dziwi. Belgijska gwiazda muzyki techno rozwinęła swoją karierę w ekspresowym tempie. Główna w tym zasługa społeczności, którą zbudowała wokół swoich słynnych imprez EXHALE. Tym razem zmierzy się z nią polska publiczność – Amelie Lens zamelduje się w Warszawie ze swoim szlagierowym przedsięwzięciem, trwającym blisko 15 godzin! Kilkunastogodzinny rave spod szyldu EXHALE odbędzie się 12 maja w stołecznej przestrzeni EXPO XXI.

Exhale
via facebook.com/EXHALEbyamelielens

Showcase Exhale to obecnie jedna z najpopularniejszych techno imprez na świecie. Na wydarzeniach naturalnie pojawia się Amelie Lens w roli głównej wraz z artystami związanymi z wytwórnią. Exhale to dzisiaj marka, która instaluje się w ikonicznych obiektach kojarzonych z techniczną muzyką elektroniczną. Eventy sygnowane nazwiskiem belgijskiej artystki widzieliśmy w takich miejscach jak Awakenings, Rotterdam Rave, Dour Festival, Tomorrowland, Creamfields, Sonar czy Printworks. Na ten moment zaplanowane są wyłącznie trzy kolejne serie – w berlińskim Anomalie, belgijskim Extrema oraz warszawskiej hali EXPO XXI.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Amelie Lens i Farrago uzależnieni od basu. Oto ich nowy, wspólny numer

Poznaliśmy skład programowy, który zawita na nadchodzącej imprezie w Polsce. Obok Amelie Lens usłyszymy ponadto takich artystów jak Ahl Iver, Airod, Anetha, Daria Kolosova, Farrago, Fjaak DJ, Klangkuenstler, Milo Spykers, Raven i Umut Sefiloglu. Więcej szczegółów już niebawem!

EXHALE Antwerp Aftermovie 2023

Exhale z Amelie Lens – bilety

Bilety na majowe wydarzenie Exhale z Amelie Lens w roli głównej dostaniemy za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży są wejściówki w cenie 189zł – cena ta utrzyma się do wyczerpania zapasów bądź 2 maja. Dla tych, kórzy chcą być jeszcze bliżej całego zamieszania organizatorzy przewidzieli wlotki z dostępem na backstage w kwocie 399zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →