Amelie Lens przyjedzie do Polski! Aż 14 godzin techno

facebook.com/EXHALEbyamelielens
News
Amelie Lens

Jeszcze w tym roku Amelie Lens odwiedzi Polskę. Tym razem niezwykle popularna DJ-ka pojawi się nad Wisłą ze swoim koronnym projektem EXHALE. Sprawdź szczegóły.

Amelie Lens rozkręci u nas blisko 15-godzinny rave

Regularna obecność Amelie Lens na największych wydarzeniach z muzyką elektroniczną nikogo już nie dziwi. Belgijska gwiazda muzyki techno rozwinęła swoją karierę w ekspresowym tempie. Główna w tym zasługa społeczności, którą zbudowała wokół swoich słynnych imprez EXHALE. Tym razem zmierzy się z nią polska publiczność – Amelie Lens zamelduje się w Warszawie ze swoim szlagierowym przedsięwzięciem, trwającym blisko 15 godzin! Kilkunastogodzinny rave spod szyldu EXHALE odbędzie się 12 maja w stołecznej przestrzeni EXPO XXI.

Amelie Lens
via facebook.com/EXHALEbyamelielens

Na więcej szczegółów musimy chwilę zaczekać. Wiemy na pewno, że cząstkowy line-up poznamy 27 lutego – tego dnia wystartuje również pierwsza pula biletów. Pełen program poznamy natomiast 2 marca i tego samego dnia podrożeją wejściówki na pierwszą w naszym kraju imprezę EXHALE.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Amelie Lens pierwszą kobietą odpowiedzialną za mix dla Global Underground

Autorski cykl Amelie Lens miał swoje początki w belgijskiej miejscowości Hasselt. Obecnie pojawia się na ikonicznych festiwalach na całym świecie – od Awakenings, przez Sonar, po Tomorrowland Creamfields. W okresie wakacyjnym EXHALE pojawił się również na Ibizie, gdzie w każdą środę Amelie i jej goście przemycali cięższe granie do kultowego klubu DC-10.

To dla mnie wiele znaczy, że załoga DC-10 zaufała mi i całej ekipie EXHALE. Czujemy się ekstremalnie zaszczyceni. Dla nas wszystkich to w pewnym sensie wyzwanie, żeby wprowadzić imprezę techno do DC-10. Wyzwanie, na które jesteśmy naprawdę gotowi. Pokażemy, że to muzyka nie tylko dla opuszczonych magazynów. Techno rozwinęło się, obecnie dociera do szerszej publiczności. Chcemy połączyć ludzi razem!

Polscy artyści pojawiali się w przeszłości na imprezach EXHALE. W czerwcu zeszłego roku w berlińskim Anomalie pomysłodawczyni cyklu i takich postaci jak TRYM, Kobosil czy Klangkuenstler wystąpił SEPT oraz Blu Terra (jeden z wielu aliasów Adama Brockiego z Private Press). To nie pierwszy raz kiedy Amelie Lens „sięga” po polskich graczy. Belgijka wielokrotnie w swoich setach grywała utwory naszych rodaków: SeptaVTSS czy Deasa. Więcej szczegółów niebawem!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →