VTSS rezydentką NTS Radio

fot. Marta Michalak
News Zapowiedzi
VTSS rezydentką NTS Radio

Po ciepło przyjętym nowym mini-wydawnictwie dla legendarnej wytwórni Ninja Tune, Martyna Maja ogłosiła fanom kolejną dobrą nowinę! Polska producentka i didżejka została rezydentką międzynarodowej rozgłośni NTS Radio! Sprawdźcie szczegóły.

Martyna? TOP!

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie przyzwyczailiśmy się do kolejnych świetnych nowin od VTSS. Pochodząca z Warszawy, a obecnie rezydująca w Londynie producenta i didżejka jest aktualnie przebojem światowej sceny muzyki klubowej. Kolejnym sukcesem Martyny jest jej współpraca z uznaną marką NTS Radio! Już wkrótce w eterze międzynarodowej rozgłośni online zagości comiesięczna audycja For your entertaiment, w której będziemy mogli usłyszeć głos Martyny oraz jej muzyczne rekomendacje. Nie możemy się doczekać!

Sprawdź także: PREMIERA: VTSS – Projections EP

NTS Radio – światowy fenomen na rynku rozgłośni online

NTS Radio to internetowa stacja radiowa i platforma medialna z siedzibą w londyńskiej dzielnicy Hackney. Poza stolicą Zjednoczonego Królestwa rozgłośnia ma swoje filie w Manchesterze, Los Angeles oraz Szanghaju.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Stacja została założona w kwietniu 2011 roku przez Femi Adeyemi’ego i produkuje różnorodne audycje radiowe, media cyfrowe oraz wydarzenia. Popularna gazeta The Guardian określiła radio jako miks różnorodności BBC 6 Music oraz ducha pirackiego radia DIY. W ciągu dekady rozgłośnia zbudowała reputację orędownika scen undergroundowych, a także jest jednym z liderów opinii kultury alternatywnej.

Organizacja Music Business Worldwide poinformowała na początku 2020 roku, że NTS ma 1,5 miliona słuchaczy miesięcznie. Instytutu Sztuki Współczesnej tak oto prezentuje rozgłośnie:

NTS Radio to rodzina podobnie myślących i pełnych pasji osób, których celem jest wspieranie ciekawych form muzyki i kultury poprzez internetowe radio i wydarzenia. NTS odkrywa to, co najlepsze w muzycznej przeszłości, celebruje teraźniejszość i kultywuje przyszłości podziemnej sceny muzycznej oraz szczyci się otwartością i eksperymentowaniem.

Reportaż BBC o NTS Radio (2017)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →