VTSS powraca do Polski ze swoją wyjątkową imprezą

fot. VTSS, Manni Dee / Facebook
Eventpromo
vtss manni dee

Jedna najpopularniejszych polskich didżejek i producentek muzyki elektronicznej na świecie, czyli Martyna Maja, powraca do Polski ze swoją serią imprez. 17 marca cykl For Your Enterntainment po raz pierwszy przejmuje katowickie P23, a dzień później powraca do poznańskiej Tamy.

For Your Entertainment – seria VTSS w P23 i Tamie

W autorskim cyklu Martyny nie ma miejsca na przypadek. Didżejka na środku sali, by być jeszcze bliżej Was, a także line-up, który wybrała sama artystka – będzie mocno, eklektycznie, tanecznie i dynamicznie!

VTSS | HÖR – Feb 1 / 2023

Gościem specjalnym imprezy, będzie jeden z najważniejszych współczesnych producentów i didżejów londyńskiej sceny techno, który notabene po raz pierwszy zagra dla katowickiej publiczności – Manni Dee. To postać, która wnosi swoją muzyką nową energię na scenę. Spodziewajcie się niebywale mocnego, energetycznego i pełnego niestandardowego groove’u seta. A tak swoją drogą – jeśli jesteście ciekawi jego procesu produkcji i DJ’ingu możecie sprawdzić jego Masterclass na SEEDJ.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Manni Dee – War Cry

Nie zabraknie również przedstawicielek lokalnej sceny. Pełne eklektycznych brzmień electro, break i techno sety zapewni uznana didżejka Monster, a także nowa twarz katowickiej sceny klubowej, o której robi się coraz głośniej w kraju – Adnable.

Monster | Boiler Room x Instytut Festival

Przedstawiciele P23 zapowiadają, że na imprezie będzie również wyjątkowa oprawa wizualna od TVIGN Stage Design „której mury Porcelany jeszcze nie widziały”!

Dziki ogień zapłonie na parkiecie i w Waszych sercach – zapowiadają organizatorzy

Z całą pewnością For Your Entertainment, będzie świetną inauguracją wiosennego sezonu w Katowicach i Poznaniu.

VTSS – Make You Scream

VTSS pres. For Your Entertainment w P23 i Tamie – bilety

Na Biletomat.pl aktualnie jest dostępna trzecia pula biletów na imprezę VTSS w katowickim P23 w cenie 75 zł. Z kolei do poznańskiej Tamy została już ostatnia pula biletów w cenie 80 zł, także nie zwlekajcie z zakupem!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →