Polki przejmują Berlin. VTSS i Gościńska rozpalą stolicę klubowego świata

via Facebook
News
VTSS | Gościńska

Przyzwyczailiśmy się do widoku polskich producentów i DJ-ów w line-upach berlińskich klubów. Nie pamiętamy jednak sytuacji, w której dwie przedstawicielki z naszego kraju zasiliłyby tam dwie różne imprezy jednego dnia. Berlin w tym samym czasie swoją wizją techno podbiją VTSS i Gościńska. Sprawdź szczegóły.

VTSS i Gościńska w berlińskiej ofensywie

Już 1 lutego nasze dwie czołowe przedstawicielki muzyki techno zagrają w kolebce światowego clubbingu. To prawdopodobnie pierwszy taki przypadek, gdzie jednego dnia w dwóch różnych miejscach w Berlinie swoje umiejętności zaprezentują polscy DJ-e. Po ponad 2,5-letniej przerwie do najsłynniejszej techno-toalety na świecie wróci VTSS. Z kolei na środowej imprezie New Faces w Tresorze usłyszymy Gościńską.

VTSS
via instagram.com/tresorberlin/

Polscy artyści w berlińskim HÖR nikogo już dzisiaj nie dziwią. Pojawiamy się tam regularnie – nic dziwnego, wielu naszych producentów jest w Berlinie mocno szanowanych, a z ich głosem na scenie (berlińskiej!) należy się liczyć. Wyjadacze techno, hipnotyczni czarodzieje, breakowe freaki, mroczni jeźdźcy, szaleni gruviarze – przekrój gatunkowy made in Poland, który wybrzmiał w kafelkowej jamie jest imponujący.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

VTSS | HÖR 

Pojawili się tam m.in Sept, Vi, Monster, Avtomat, Young Maili, Moia, Abu Zeinah, Mala Herba, Zariush, Melania, Kasia Gościńska, Marina Aleksandra, Glassz, DCB, Błażej Malinowski, Chino, Deas, Michael KleinHermeneia, VONDA7 czy Szafran. VTSS 1 lutego powróci za tamtejszą DJ-kę – wypatrujcie ją punkt 20:00. Tego samego wieczoru swoje sety zaprezentuje FUNK TRIBU, Authentically Plastic, Marlon Hoffstadt, Curses oraz Chloe Lula.

Sprawdź także: Berlin i wschodzące gwiazdy tamtejszej sceny elektronicznej

Naszą uwagę kierujemy również w stronę Tresora. Przed erą tanich linii lotniczych, właśnie to miejsce, obok Love Parade, było główną eskapadą polskich fanów techno. Z czasem udział w tworzeniu miejsca zasilili także polscy dje, których obecnie można tam usłyszeć coraz częściej. Za kratami pojawili się m.in. Carla RocaJacek SienkiewiczMarcin CzubalaEchoplexPiotr KlejmentThe EffaithConcept Of ThrillSINCapoJunioreBshosaOscar Dragon, RraphAethaSept czy Michał Jabłoński.

Ciało | Livecast #46 | Kasia Gościńska

Większość z tych występów odbyła się przy okazji środowych imprez Tresor New Faces, przybliżających berlińskiej publiczności najciekawszych, wyselekcjonowanych DJ-ów. I właśnie na tym cyklu na zaproszenie Brvtalist pojawi się 1 lutego mieszkająca na stałe w Berlinie Gościńska. Kasia wystąpi w asyście Kosmâss i The Chronics.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →