Najsłynniejszy techno kibel otwiera oddział w Londynie. Będą streamy?

via YouTube
News
HOR

W najlepsze trwa ekspansja najsłynniejszego techno streamingu na świecie. Berliński HÖR otworzył właśnie swoją placówkę w Londynie. Oglądamy pierwsze relacje!

HÖR zawitał w Londynie

Legendarna Internetowa platforma streamingowa HÖR poinformowała o nowej lokalizacji w stolicy Wielkiej Brytanii. Tymczasowa przeprowadzka do nowego studia zbiega się w czasie z rezydencją berlińskiej stacji w południowo londyńskim klubie Phonox. Pierwsza transmisja HÖR z londyńskiego studia odbyła się 3 kwietnia – w jej trakcie wystąpili między innymi Vanessa Maria, Fracture i Flowdan. W najbliższą sobotę, 8 kwietnia, w studiu odbędzie się również sesja Q&A z DJ Gigolą i MCR-T. Panel poprowadzi Lewis G. Burton, zaś samo spotkanie dotyczyć będzie „wewnętrznego przewodnika po DJ-owaniu” okiem zaproszonych gości. Na resztę programu musimy jeszcze chwilę poczekać.

HÖR
via instagram.com/hoer.berlin

Kiedy wiosną 2020 roku w Berlinie rozpoczął się pierwszy lockdown, klubowa społeczność poczuła coś w rodzaju zagrożenia ich egzystencji. Pojawiły się czarne chmury nie tylko dla słuchaczy ale i całej rzeszy osób zajmujących się i żyjących z muzyki. Potrzebne były konkretne działania, aby utrzymać elektronicznego ducha przy życiu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Kryzys szaleje, kluby się zamykają, a rządowi to na rękę

Założyciele z uśmiechem wspominają, że HÖR na początku pełnił rolę schronu przeciw bombowego, do którego przychodzili skuleni dj’e, którym właśnie odwołano występ.

To był totalny chaos. Wszystko wydawało się apokaliptyczne, a my czuliśmy się jak na wojennej misji. Podczas pierwszych relacji dostawaliśmy masę filmików, jak nasi znajomi tańczą w swoich domach do oglądanych setów. Uwierzyliśmy, że taka formuła może się przyjąć. To był wiekopomny – ludzie bawili się do naszych streamingów w momencie, jak świat, który znaliśmy, przestawał istnieć

– wspominają założyciele HÖR

Londyńska placówka HÖR została zlokalizowana przy Kingsland Road w Dalston. Za designerski, futurystyczny klimat miejsca odpowiedzialna jest londyńska ekipa architektów z PentHouss. Stacja powróci do Londynu w sierpniu tego roku w roli gospodarza jednej ze scen na Maiden Voyage Festival.

Jordss | HÖR London Takeover Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →