I Ty możesz zagrać w najsłynniejszym techno kiblu Berlina. HÖR i AIAIAI ogłaszają konkurs

via YouTube
News
VTSS

HÖR w porozumieniu z marką AIAIAI startuje z wyjątkowym konkursem. Trójka zwycięzców zaprezentuje swoje umiejętności w słynnej berlińskiej toalecie. Sprawdź szczegóły.

HÖR. I Ty możesz tam zagrać

Ikoniczny kibel z Berlina wraz z duńską firma AIAIAI startują z nowym konkursem. Gra zdecydowanie warta świeczki – najlepsi kandydaci wystąpią w legendarnej, streamingowej przestrzeni w Berlinie. Trójka szczęśliwców, która zrobi największe wrażenie swoim miksem podzieli się swoim skillem na żywo. Zwycięscy DJ-e zostaną wybrani na podstawie ich kreatywności i umiejętności. Wyników konkursu należy spodziewać się 14 kwietnia 2023 roku. Wyłonione grono otrzyma godzinny slot w HÖR, lot w dwie strony z dowolnego miejsca na ziemi do Berlina, nocleg oraz słuchawki DJ-skie TMA-2 firmy AIAIAI. Szczegóły i zapisy znajdziemy pod tym adresem.

HÖR
via YouTube

Białe kafelki, świecąca dioda, syto zastawiony stół elektronicznym sprzętem. Raz na jakiś czas tańczący freak na drugim planie. Idziemy o zakład, że nie ma tutaj osoby, która nie kojarzyłaby tego YouTubowego, ikonicznego już zestawu. Berliński HÖR na stałe wpisał się do kanonu współczesnych streamingów. I zrobił to w imponującym stylu – w zgodzie z filozofią less is more udało mu się zdobyć globalne zasięgi w nowej, covidowej rzeczywistości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Najsłynniejsza techno-toaleta Berlina się zmienia. HÖR zapowiada nowości

Dzięki konkursowi jest szansa powiększyć polską reprezentację, którą regularnie oglądamy na tamtejszych transmisjach. Pzekrój gatunkowy made in Poland, który wybrzmiał w kafelkowej jamie jest imponujący. Pojawili się tam m.in Sept, Vi, Monster, Avtomat, Young Maili, Moia, Abu Zeinah, VTSS, Mala Herba, Zariush, Melania czy Kasia Gościńska.

VTSS | HÖR 

AIAIAI to z kolei założona w 2006 roku firma z Kopenhagi, zajmująca się produkcją modularnych słuchawek skierowanych do dj’ów i producentów. Ich minimalistyczne, funkcjonalne projekty w naturalny sposób komponują się z muzyką elektroniczną. Podobnie jak syntezatory modułowe, można je dostosowywać, a części są łatwo wymienialne. Firma wyróżnia się również filozofią odpowiedzialnego projektowania, wykorzystującą tam gdzie to możliwe, materiały pochodzące z recyklingu.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →