Ogień w szopie, czyli Tama ogłasza program na nowy sezon

facebook.com/vtssvtssvtss
News
VTSS

Tama nie bawi się w półśrodki i ogłasza kompletny program na nadchodzący sezon zimowy. Zaczynając od pierwszej w tym roku, piątkowej imprezy z Âme a kończąc na Pan-Potach, Tama w ciągu 3 miesięcy ugości ponad 15 czołowych DJ-ów i producentów z całego świata.

Gwiazdy światowego formatu, rezydenci, polska czołówka

Zgodnie z zapowiedzią, właściciele Tamy szykują historycznie dobry rok względem skompletowanych w tym roku artystów przy ulicy Niezłomnych 3 w Poznaniu. Już w najbliższy piątek Tama otwiera swoje bramy na pierwszy event w tym roku. Zaczniemy od cyklicznego klasyka w postaci WIR, czyli święta muzyki klubowej, na które ściągana jest elita światowej elektroniki. WIR w najbliższy piątek, powróci także na koniec najbliższego sezonu. Z ostatnim dniem marca poznański klub ponownie odwiedzi niemiecki duet Pan-Pot.

Tama
fot. https://www.facebook.com/PanPotOfficial

Pomiędzy styczniem a marcem w Tamie pojawią się znane i lubiane cykle – obok WIR swoje autorskie imprezy będzie mieć Shlømo, VTSS czy kolektyw Voxnox. W ciągu 3 miesięcy możemy liczyć na zawiadacką imprezę od The Cat Club, basową chłostę w stylu Świętego Bass’u i długo niewidzianą impreza Circus Inferno z Oliverem Huntemann’em w roli głównej. Pierwszy kwartał zapowiada się wyjątkowo pysznie, poniżej pełna rozkładówka na zimowy sezon 2023 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tama. Upcoming Events Winter 2023

20.01 Âme, Leon, Joana b2b AEN
27.01 Obsession: Perc, Sra Landry, Eargasm God
04.02 Circus Inferno: Oliver Huntemann, Lulu Malina, Vacos
10.02 Welcome Back Devil:  Shlømo, DLV, Vitcat
18.02 Święty Bass: Gemi, Miły, Atz&Phunk’ill, Lux Familiar, Dj Og
24.02 Kollektiv Turmstrasse, Fort Romeau, Miura
03.03 Voxnox Showcase: Alignment, Lucinee, Sept
10.03 Joanna says Rebolledo
18.03 For Your Entertainmant: VTSS, Manni Dee, Monster
25.03 The Cat Club pres. Macarade: Marvin & Guy, Kappa E Ravve, Sonik & Mihvu
31.03 WIR: Pan-Pot, Deas, Leon

Pan-Pot | Tama

Wydarzenia w Tamie – gdzie kupić bilety?

Warto zawczasu zaopatrzyć się w bilety na poszczególne wydarzenia w nadchodzącym sezonie Tamy. Sold-out imprezy z Oliverem Huntemann’em to najlepszy przykład, że duże nazwiska wyprzedają imprezę w szybkim tempie. Jeśli chcecie w najbliższym czasie usłyszeć takich artystów jak Pan-Pot, VTSS, Perc czy Kollektiv Turmastrasse zapraszamy na portal Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →