Shlømo wraca do Polski z autorskim cyklem imprez Welcome Back Devil

fot. facebook.com/shlomotaapion
Eventpromo
Shlomo

Shlømo wraca do poznańskiej Tamy jako kurator autorskiej imprezy Welcome Back Devil. Już 10 lutego francuski dj i producent wraz z zaproszonym gościem przetestują mury topowego klubu w Polsce.

Shlømo zatrzęsie Tamą

W maju ubiegłego roku informowaliśmy o pierwszym autorskim cyklu imprez Shlømo w Tamie. Przedstawiciele miejscówki z Niezłomnych 2 oddali francuzowi we władanie autorską noc w przestrzeni klubu nazwaną Welcome Back Devil. Nowy rozdział w historii Tamy zainaugurowała dodatkowa obecność wschodzącej gwiazdy z Holandii, Ki/Ki, a także dobrze znany SIN, którego Shaun sam zaprosił na wydarzenie.

Tama oddała cenionemu producentowi dowolność w kwestii organizacji i kształtu jego imprez. Shlømo ma decydujący głos w sprawie dobierania składu, przez stylistykę brzmienia a kończąc na oprawie. To wyróżnienie dla polskiego klubu jest najlepszym dowodem dla rosnącego poziomu polskiej sceny, jej pozycji w Europie i aspiracji. Nie mała w tym zasługa publiczności. Ta w Poznaniu jest na tyle żywiołowa i wyedukowana, że artysta grający regularnie w największych, najbardziej prestiżowych klubach z chęcią przyjmuje propozycje objęcia rezydentury w naszym kraju.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Shlømo | Boiler Room x HEX Barcelona

Już 10 lutego odbędzie się kolejna edycja Welcome Back Devil. Tym razem obok francuskiego kuratora usłyszymy urodzonego we Wiedniu, obecnie mieszkającego w Berlinie dj-a i producenta DVL. Wieloletni rezydent klubu Grelle Forelle, założyciel labelu Acid Techno Techno Club oraz autor kultowego już Rave Instructor – DVL sukcesywnie idzie na sam szczyt. Za support odpowiedzialna będzie Vitcat, doskonale odnajdująca się w szybkim techno. W końcu za największe inspiracje uważa dokonania takich artystów jak SomewhenFreddy K czy Henning Baer. Oprawą świetlną zajmie się topowa vj-ka w naszym kraju Lola Haze.

Shlømo w Tamie – gdzie kupić bilety?

Warto pospieszyć się z zakupem wlotek na kolejną imprezę Shlømo w poznańskiej Tamie. Obecnie w sprzedaży pozostała ostatnia pula biletów w cenie 70zł. Pachnie kolejnym sold-outem – aby go uniknąć, zapraszamy po wejściówki za pośrednictwem portalu Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →