Połowa duetu Viper Diva drugim zagranicznym rezydentem Tamy. Nowy cykl Francuza już w maju

Fot. Viper Diva
News
Shlømo, Tama, rezydent, Ki/KI, walcome back evil

Tama kontynuuje współpracę z francuską sceną. Po świetnie przyjętych imprezach w ramach Possession, poznański klub Tama idzie o krok dalej, ogłaszając swoim drugim zagranicznym rezydentem Shauna Baron-Carvaisa, czyli Shlømo. To jednak nie koniec wieści nadesłanych ze stolicy Wielkopolski. Czytamy!

Przez jednych uwielbiany, przez drugich omijany szerokim łukiem. A dokładniej jego obecna twórczość – tak diametralnie różna od tej prezentowanej jeszcze pięć lat temu. Shlømo z początku kariery a teraz, to dwie inne postaci. Zaczynał jako producent deep techno, wydając muzykę w ARTS, Delsin czy Bright Sounds. Współpracował z Artefaktem, Donato Dozzym, Kas:st (w jeszcze starej odsłonie). Nic nie wskazywało na sceniczną metamorfozę Francuza. Trudno też oszacować początek zmian i obranie obecnego kierunku, jednak nie jest to problem samego zainteresowanego, który w nowej, rave’owej, mocniejszej odsłonie, czuje się jak ryba w wodzie.

Shlømo – Poison River [DSRC7]

Shlømo w Tamie już nie jako gość

„Nowy” Shlømo obecnie jest marką pożądaną na całym świecie. Kluby i promotorzy nie widzą swoich imprez bez założyciela Taapion Records. Trudno wyobrazić sobie największe festiwale bez jego udziału. Częsty bywalec także polskich parkietów już niedługo znacznie częściej będzie gościł nad Wisłą Wartą. Wszystko za sprawą ogłoszonej właśnie rezydentury francuskiego gwiazdora w poznańskiej Tamie. Po Kevinie De Vriesie i Possession to już trzecia zagraniczna współpraca klubu i trzecia przynosząca obustronne korzyści.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Shlømo Tama Artur AEN Nowicki
Fot. Tama / Artur AEN Nowicki

Przedstawiciele klubu z Niezłomnych 2 nie poprzestali na samy ogłoszeniu Shlømo swoim rezydentem. Począwszy od siódmego maja, dwa razy do roku, Francuz będzie organizował dwie autorskie imprezy, a sam cykl został nazwany Welcome Back Devil. Nowy rozdział w historii Tamy zainauguruje dodatkowa obecność wschodzącej gwiazdy z Holandii, Ki/Ki, a także dobrze znany SIN, którego Shaun sam zaprosił na wydarzenie.

Welcome Back Devil Tama
Fot. Tama

Bilety na Welcome Back Devil Shlømo pres. Ki/Ki dostępne będzą wyłącznie na stronie Biletomat.pl od czwartego kwietnia.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →