Âme odwiedzi Polskę w ramach cyklu zrzeszającego największe, elektroniczne gwiazdy

fot. facebook.com/ame.innervisions
Eventpromo
AME

Długo nie musieliśmy czekać na prawdziwą perłę współczesnej muzyki elektronicznej w naszym kraju. Na pierwszej imprezie tego roku w przestrzeni poznańskiej Tamy wystąpi Âme, których kompozycje podbiły globalną scenę z muzyka taneczną. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Âme zawirują Tamą

WIR nie jest zwykłą serią imprez. To święto muzyki klubowej, na które właściciele Tamy ściągają absolutną elitę światowej elektroniki. Elektroniczna wizytówka poznańskiego klubu skompletowała dotychczas pokaźną grupę artystów, z których można by ułożyć festiwalowy line-up. W ramach imprez WIR do Tamy przyjechał m.in. Marcel Dettmann, Chris Liebing, Dubfire, Joris Voorn, Kollektiv Turmstrasse, Sam Paganini czy Carl Craig.

Âme
fot. facebook.com/ame.innervisions

W Tamie połówka uznanego projektu (Kristian Beyer) pojawi się 20 stycznia i będzie to nie tylko pierwszy WIR w tym roku, ale w ogóle pierwsza impreza w tym miejscu. Âme to projekt, który zapoczątkowali dwaj wybitni muzycy – Kristian Beyer & Frank Wiedemann. Panowie po raz pierwszy spotkali się w 2000 roku w ich rodzinnym Karlsruhe. Szybko znaleźli wspólny język wymieniając się inspiracjami płynących z chicago house i detroit techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Âme – Rej

Kluczowe produkcje zaczęli wydawać w 2003 roku dla labelu Sonar Kollektiv. Oboje odnaleźli autonomiczny głos pozbywając się jakichkolwiek brzmieniowych ram na rzecz kompozycyjnego podejścia do swoich produkcji. Jeden z najważniejszych singli współczesnej elektroniki – Rej – wprowadził ich na światową scenę. Od tamtego czasu odwiedzili wszystkie najważniejsze kluby i festiwale na ziemi. W naszym kraju mogliśmy usłyszeć ich m.in na Audioriver, w Pralni, Prozaku czy Pradze Centrum. Już 20 stycznia w poznańskiej Tamie Âme wystąpi u boku Leona oraz rezydentów – Joany w formule b2b z Aenem.

Âme w Tamie – gdzie dostaniemy bilety?

Występ Âme zainauguruje pierwszy w tym roku, szlagierowy cykl poznańskiego klubu Tama WIR. Podczas tych imprez usłyszymy gwiazdy światowego formatu, które w znaczący sposób odcisnęły piętno na współczesnej muzyce elektronicznej. Bilety na wydarzenie znajdziemy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl. Aktualnie w sprzedaży jest druga pula w cenie 50zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →