Nowa wspólna EP-ka Kölscha i Tima Engelhardta

fot. Jos Kottmann + Katja Ruge I Photography & Music / Facebook
News

Didżej i producent Rune Reilly Kölsch, przedstawia dwa nowe marzycielskie utwory, które powstały we współpracy z kolońskim artystą, Timem Engelhardtem. Kawałki te są znane miłośnikom Duńczyka, gdyż grał je w różnych wersjach przez ostatnie kilka miesięcy.

Kölsch / Engelhardt – supertandem

Współpraca jednego z najpopularniejszych duńskich artystów z niemieckim producentem, znanym choćby z dobrze przyjętego, spokojnego remiksu klasyka Cafe del Mar, to jedna z ciekawszych nowości w melodyjnej muzyce klubowej w ostatnich tygodniach. W minionych miesiącach Kölsch podczas swoich setów testował różne wersje niewydanych dotąd produkcji, w tym na największych scenach festiwalowych m.in. na Tommorowland. Oczywiście za każdym razem publiczność znakomicie przyjmowała jego nowe kawałki, które z występu na występ brzmiały nieco inaczej. Ostatecznie w lutym 2023 dwie “najbardziej melodyjne” wersje nowego projektu zostały wydane w oficynie IPSO pod tytułami Looking Class oraz Full Circle Moment.

Koniecznie sprawdź: Nico Plagemann [Kollektiv Turmstrasse]: Polska nigdy mnie nie zawiodła! [wywiad]

Estetyka tych wyjątkowych twórców muzycznych doskonale się uzupełnia. Studyjne spotkanie Engelhardta z Kölschem to misja pełna emocji, ale pełna poezji w jej eleganckich strukturach. Szklany, drżący riff w „Looking Class”, przecina się z porywającymi arpeggio i teksturalnymi zawijasami, które rozpryskują się i nurkują po jego powierzchni, tworząc rozdzierające serce crescendo. Z kolei na „Full Circle Moment” duet pokazuje swoją melancholijną, refleksyjną stronę, z piękną, błyskotliwą progresją akordów wijącą się spiralnie w utworze, podczas gdy malują bujne melodie i fale błogiego tonu na jego mdłych powierzchniach – czytamy w notce prasowej

Dwa nowe kawałki melodyjnego supertandemu Kölscha i Engelhardta świetnie nadadzą się zarówno do lekkiego, letniego miksu jak i domowego odsłuchu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kölsch – Looking Class / Full Circle MomentPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →