VTSS ponownie w centrum uwagi. Polska artystka zagra w londyńskim Labie

Fot. VTSS / Facebook
VTSS, Lab London, LAB LND

Ostatnie tygodnie ponownie należą do VTSS. Była obecność na okładce Mixmaga, na dniach ukaże się EP-ka dla Ninja Tune. Klasycznego hat-tricka polska artystka zaliczy za sprawą występu live w londyńskim Lab London. Byle do czwartku!

Lab London (pisany również Lab LND) to organizowany przez Mixmag i Coors cotygodniowy stream prezentowany na żywo. Wspomagana przez przez Void Acoustics inicjatywa od lat prezentuje najlepszych i najbardziej perspektywicznych DJ-ów w formule popularnego Boiler Room. Po wizycie „największych” tej sceny przyszła pora na creme de la creme w postaci zamieszkałej w Londynie VTSS.

VTSS wystąpi w Lab London

Gwiazda okładki Mixmag nie grywa w ostatnim czasie już tak często jak kiedyś, jednak nie wpłynęło to zainteresowanie jej osobą, które wręcz przeciwnie – przybrało większych rozmiarów. Poboczne tematy pozwoliły Martynie skupić się na innych, nie mniej ważnych – głównie na produkcjach. Idąc dość mocno w gabber, rave i footwork artystka lada chwila dopisze do swojej kolekcji wydawnictw EP-kę Projections. Rok 2022 nie mógł rozpocząć się dla niej lepiej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwsze wydawnictwo dla imprintu Ninja Tune potwierdza istotną zamianę w twórczości VTSS. Znana jeszcze do niedawna z dość surowego techno połączonego z elementami EDM, nasza rodaczka zamieniła na eksperymentalne oblicze torując sobie drogę na jeszcze szersze pole manewru w kwestii produkcji i współprac.

Dzień przed zaplanowaną na 28 stycznia premierą Projections, Martyna wystąpi w kluczowym od dłuższego czasu dla działalności Mixmag – projekcie Lab London. Będąc w Londynie nie zapomnijcie o zapisach na wydarzenie, do którego link znajcie tutaj. Stream rozpocznie się o 18:30 w czwartek, 27 stycznia na Facebooku i na MixmagTV.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →