VTSS została twarzą włoskiej marki odzieżowej

Fot. Jak Payne
News
VTSS - Fot. Jak Payne

Z kolokwialnego buta wchodzi w 2021 rok VTSS. Wydawniczy debiut we włoskiej wytwórni VEYL, którego premierę zapowiedziano na 15 marca, współdzieli z udziałem w kampanii modowej włoskiej marki odzieżowej A Better Mistake. 

Czego by nie powiedzieć o VTSS, to z pewnością, że nie spoczywa na laurach. Nowy rok to nowe projekty, a co za tym idzie, nowe doświadczenia i współprace. Do świetnych wydawnictw Martyny jesteśmy przyzwyczajeni, jednak jej udział w kampanii modowej włoskiej marki to co najmniej niespodzianka. Oba projekty przed oficjalnymi premierami wyglądają bardzo obiecująco.

VTSS twarzą cyfrowego podziemia

Założona w 2019 roku przez Simone Ferraro i Marco Agnolina włoska wytwórnia ma na celu przełamywanie granic w modzie. Marka nie tylko aktywnie włącza swoją międzynarodową społeczność w działania, ale również czerpie z niej inspiracje. Praca z nowym pokoleniem twórców z cyfrowego podziemia ma na celu zatrzeć granice między płciami i odrzucić ideę sezonowych kolekcji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

VTSS nagrywa EP i bierze udział w kampanii modowej

fot. Jak Payne

Po wcześniejszej współpracy z modelką Sashą Trautvein przy tworzeniu tzw. kapsułowej kolekcji, zwracającej uwagę na cenzurę, przejrzystość i tożsamość, jak również z artystami Niną Doll, Arcinem Sagdicem i Combrisi, do najnowszego projektu wytwórnia zaprosiła jedną z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych reprezentantek sceny podziemia.

Obaj czuliśmy pilną potrzebę stworzenia czegoś nowego. Okazja i czas, aby zbudować coś przełomowego w tej stale zmieniającej się branży, były do tego odpowiednie. Po długim czasie pracy dla wielkich komercyjnych marek, oboje postanowiliśmy zwrócić się ku czemuś bardziej kreatywnemu. Martyna jest idealną osobą do bycia naszym współpracownikiem. Przy całkowitym braku poszanowania dla zasad panujących na jej twórczej arenie, jej urok jest zdolny przełamywać bariery.

– skomentował co-founder A Better Mistake, Simone Ferraro.

A Better Mistake is the rising label on a disruptive fashion mission

VTSS. Przełamać granice w modzie

Radykalne wartości zostały w mistrzowski sposób przedstawione w materiale filmowym wyreżyserowanym przez Jaka Payne’a i Fredericka Paginton. Video przedstawia artystkę w strojach z najnowszej oferty włoskiej wytwórni, przemierzającą mroczne, podziemne pomieszczenia i mierzącą się z różnymi aspektami swojej tożsamości. Ścieżka dźwiękowa filmu pochodzi z nadchodzącego EP VTSS, Borderline Tenderness.

Jedną z rzeczy, którą chcemy wnieść do ABM jest nowa koncepcja mody, która jest przedłużeniem i wyrazem nas samych. Bez żadnych ograniczeń. To, co jest dziś, jutro może być zupełnie inne. Tworzymy ubrania dla wielu tożsamości. Sposoby, w jakie ludzie zmieniają siebie w zależności od tego, jak się czują i co robią za pomocą mody.

–  dodał Ferraro.

VTSS nagrywa EP i uczestniczy w kampanii modowej

fot. Jak Payne

VTSS vs ft.

Kolekcja świetnie przyjętych wydawnictw prezentujących świeże spojrzenie na klubowe parkiety wydane w Intrepid SkinKAOS, Monnom Black i Hellcat lada chwila zostanie wzbogacona nowym okazem. Idąca ramię w ramię z premierą A Better Mistake, epka Borderline Tenderness nie tylko poszerza muzyczne horyzonty Martyny, ale pozwala odkryć jej nowe możliwości własnej elektroniki. Nie zapomina przy tym o dobrze znanych wpływach z techno, EBM, hardcore’u, i acid.

VTSS – Goin Nuts feat. LSDXOXO

Współpraca z osobami z najbliższego otoczenia była i jest kluczowym aspektem w muzycznej ewolucji VTSS. Przykłady? Emma DJVarg, Bjarki i Sept. W związku z tym, na najnowszej epce znalazło się kilka gościnnych występów takich artystów, jak Amerykanin LSDXOXO, którego wokal znajdziemy w utworze Goin Nuts, Jasmine Azarian i jej głos wykorzystany w To Whom All Lovers oraz Crystal Geometry w wieńczącym krążek kawałku MDM508.

VTSS – Goin Nuts ft. LSDXOXO

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →