VTSS z podcastem dla Resident Advisor

VTSS to postać na polskiej scenie techno, której karierę śledzimy z zapartym tchem. Nasza rodaczka właśnie nagrała podcast dla magazynu Resident Advisor.

VTSS – bezkompromisowy styl, który zachwyca europejskie parkiety

Ostatnie kilka miesięcy to zdecydowanie najlepszy czas w karierze Martyny Mai. Za nami premiera doskonałej Atlantydy, która na stałe zagościła w repertuarze topowych DJ-ów. Jakiś czas temu wyszedł, odrobinę niedoceniony w mojej opinii, Batman Church, który ukazał się na wspólnym wydawnictwie z BjarkimChanting from a Tiny Book.

VTSS – Barman Church 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dziś możemy śmiało powiedzieć, że VTSS to najjaśniej świecąca gwiazda na firmamencie polskiej muzyki klubowej. Jej charakterystyczny styl w płynny sposób łączący w sobie EBM, hardcore, a miejscami i niemalże gabberowy klimaty z autorską misterną koncepcją muzyki techno. Sety VTSS to uczta dla fanów wysmakowanego, energicznego grania z niezwykle ambitnym zacięciem.

VTSS dla Resident Advisor

Dziś światło dzienne ujrzał nagrany przez Martynę podcast dla portalu Resident Advisor. Jak mówi o nim autorka w wywiadzie udzielonym przy okazji releas’u:

Mix zawiera utwory, które grałam w przeciągu ostatniego miesiąca, dwóch i świeże promówki. Chciałam wykorzystać tę okazję by pokazać jak ostatnio gram. Uważam, że nawet jeśli grasz szybko/ciężko za każdym mixem powinien kryć się jakiś pomysł, a nie tylko okładanie bangerami od początku do końca.

Dodać należy, że mix jest rzeczywiście oszałamiający. Selekcja VTSS robi wrażenie, a smaczek w postaci ostatniego utworu to prawdziwa wisienka na torcie. Nic dodać nic ująć.

Całość rozmowy i pełną tracklistę znajdziecie pod tym adresem. Jeśli chcielibyście przeczytać więcej na temat ostatnich poczynań dzisiejszej bohaterki, polecamy lekturę naszego wywiadu z Martyną.

VTSS dla RAPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →