Producent związany z Possession z premierą u Amelie Lens. W tym roku zagra go w Polsce

via facebook.com/amelielensmusic | facebook.com/trymofficial
News
Amelie Lens

Amelie Lens zapowiada nową pozycję w katalogu swojej wytwórni, EXHALE. Będzie to debiutancka, solowa EP-ka, której autorem jest francuski producent TRYM. Artystę zobaczymy pod koniec lipca nad Wisłą. Sprawdź szczegóły.

Amelie Lens z brzmieniem Posession

Amelie Lens zapowiada debiutancką solową EP-kę w EXHALE, autorstwa francuskiego producenta TRYM-a. Szefowa belgijskiej wytwórni odpowiada również za zremiksowanie nadchodzącego singla, który ukaże się w przyszłym miesiącu.

Będzie to debiutanckie, solowe wydawnictwo TRYM-a w belgijskiej wytwórni, a także pierwsze wydanie niebędące zbiorem utworów różnych artystów. Tytułowy kawałek Trinity zostanie wzbogacony przez remiks autorstwa samej Amelie Lens, zaś na stronie B znajdzie się track zatytułowany Beyond Light. Płyta ukaże się 17 lutego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

via facebook.com/trymofficial

To kolejny raz kiedy Trym, prowadzący paryską wytwórnię COLORS ,współpracuje z Amelie Lens. W 2021 roku producent zasilił słynną serię składanek EXHALE utworem Kendall. Francuz i Belgijka spędzili również wspólne lato na Ibizie, gdzie showcase wytwórni Amelie Lens stał się regularnym punktem imprez w DC-10.

Czujemy się ekstremalnie zaszczyceni. Dla nas wszystkich to w pewnym sensie wyzwanie, żeby wprowadzić imprezę techno do DC-10. Wyzwanie, na które jesteśmy naprawdę gotowi. Pokażemy, że to muzyka nie tylko dla opuszczonych magazynów. Techno rozwinęło się, obecnie dociera do szerszej publiczności. Chcemy połączyć ludzi razem! 

Trym to przedstawiciel nowej fali radykalnego brzmienia, zdeterminowany, aby wstrząsnąć sceną buzującą i dziką energią setów pełnych trance i jeszcze więcej hard dance. Jego występy nie przez przypadek wybrzmiewają na parkietach wszystkich kontynentów, a on sam od pewnego czasu zajmuje miejsce jednego z bardziej pożądanych francuskich artystów.

Czytaj także: Asy z rękawa. Audioriver Festival 2023 odkrywa kolejne karty

Wszyscy ci, którzy przegapili jego występ w Ciele lub Tamie będą mogli nadrobić zaległości z hard lekcji już pod koniec lipca. Trym wystąpi na tegorocznej edycji Audioriver, o czym poinformowali organizatorzy festiwalu w dniu wczorajszym. Francuz uzupełnił line-up AR wraz z takimi artystami jak We Rob Rave, Moderat, Palms Trax, Kevin de Vries czy KI/KI. Bilety na Audioriver Festival 2023 otrzymamy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl.

TRYM – Trinity EPPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →