Sept utworem „Under The Vault” rusza na podbój wytwórni SNTSa

Sept / Facebook
News
Sept, SNTS, Sacred Court

Jak zacząć rok to tylko w takim stylu. Po wielu wizytach w Polsce na zaproszenie Septa, SNTS zrewanżował się polskiemu producentowi w najlepszy możliwy sposób. I bynajmniej nie chodzi o booking na jedną z imprez sygnowaną aliasem zamaskowanego artysty, a możliwością wydania jednego ze swoich utworów w należącej do niego wytwórni. Słuchamy Under The Vault.

Sept i SNTS znają się od kilku ładnych lat. Zdaniem wielu, niewiele brakuje, aby właściciel Sacred Court otrzymał polskie obywatelstwo – tak często u nas występuje. Zanim jednak do tego dojdzie, organizator niejednej imprezy z jego udziałem, wydał swój najnowszy numer na poczet składanki Sentence Three. Obecny na V/A u boku Nico Moreno, Noneoftheabove, Lesser Of Polak, nie powiedział w związku z najnowszą współpracą ostatniego słowa:

Oczywiście kilka paczek z utworami już mu podesłałem (SNTSowi, przyp.red.), które spotkały się z bardzo dobrym odbiorem. Więcej szczegółów na ten moment zdradzać nie będę, ale mogę tylko tutaj zapewnić, że to nie jest moje ostatnie wydanie nakładem Sacred Court.

Sept u SNTSa. Rozwoju ciąg dalszy

Metamorfoza, jaką na przestrzeni lat przeszedł Michel Morales, nie wzięła się znikąd. Od początku stawia na samorozwój. Nieustannie produkuje, poprawia swój warsztat, poznaje nowych ludzi, czerpie inspiracje. Od Freak Slaughtera, wschodzącej gwiazdy electro i dubstepu, po pełnoprawnego członka wytwórni Voxnox, Clergy czy od kilku dni Sacred Court. Sept z każdym kolejnym numerem pokazuje, że nie przypadkowo jest w miejscu, na które pracuje od pierwszego dnia powołania do życia swojego drugiego muzycznego wcielenia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pomysł na moje wydanie w wytwórni SNTSa zrodził się w styczniu 2021, kiedy to podesłałem mu demo składające się z czterech utworów. Wkrótce po odsłuchaniu mojej paczki zdecydował, że chce wydać jeden z nich właśnie na tej płycie. Wraz z tym wyborem poprosił, abym podesłał mu więcej swoich utworów, jako że brzmienie wokół którego się poruszam spotyka się z jego zainteresowaniem.

Sept, za sprawą utworu Under The Vault, pokazuje jak wszechstronnym jest graczem. Nie ma dla niego problemu wejść w współpracę z A_GIMem dla WOŚP, znakomicie odnajduje się również w warunkach bardziej surowego techno (znanego za sprawą właśnie SNTSa). Trudno w tym momencie mówić o nowym kierunku obranym przez współzałożyciela kolektywu DUEL. W końcu jedna jaskółka wiosny nie czyni. Nie trudno jednak wyjść z podziwu, jak z miesiąca na miesiąc popularny Sepcik idzie do przodu zdobywając szczyty, o których jeszcze w 2015 roku w ogóle nie marzył. Under The Vault nie będzie ostatnim wydaniem w Sacred Court? Trzymamy za słowo.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →