VONDA7 zagra na Explorations

fot. Kata Svestkova
Festiwale News Zapowiedzi
Vonda7

Polska didżejka i producentka nie zwalnia tempa - VONDA7 wystąpi na czerwcowym festiwalu uznanej wytwórni Anjunadeep w Albanii. Sprawdźcie szczegóły!

VONDA7 i lato w Albanii

Sylwia Kubicka to pochodząca z Poznania, a mieszkająca w Berlinie światowej sławy producentka i didżejka, którą na przestrzeni lat można było usłyszeć w ważniejszych klubach na każdym kontynencie. Na początku roku informowaliśmy Was o dołączeniu artystki do renomowanej wytwórni Anjunadeep. Kwestią czasu było ogłoszenie wesołej nowiny na temat kolejnej ciekawej miejscówki, w której będziemy mogli usłyszeć VONDA7. I oto jest – Albania!

The Anjunadeep Edition 385 with VONDA7

Nie jest tajemnicą, że ten bałkański kraj staje się ważnym miejscem na festiwalowej mapie Europy – te nieznane i jeszcze rozwijające się po burzliwej historii państwo zaczyna coraz częściej gościć popularnych artystów sceny klubowej. Między 15 a 22 czerwca w albańskim kurorcie Dhermi odbędzie się wielki festiwal Explorations. O tej wyjątkowej miejscówce mogliście się dowiedzieć już na początku roku z naszej strony, kiedy informowaliśmy Was o festiwalu Hospitality On The Beach – odbędzie się dokładnie w tym samym miejscu tylko kilka dni później. Poza VONDA7 na albańskiej plaży wystąpią również czołowi przedstawiciele wytwórni oraz sceny progressive house: 16BL, Amonita, Amy Wiles, Anyasa [Live], Arina Mur, Asch Pintura, Ben Böhmer [Live], Boxer, Braxton, Cornelius SA, CRi, Cubicolor [Live], Daniel Curpen, David Hohme, Dom Donnelly, Dosem, Douran [Live], Durante, Eli & Fur, Elif, Fluida, Franky Wah, Frost, HANA, Hiatus [Live], Icarus, il:lo [Live], James Grant, Jerro, Jody Wisternoff, Jon Gurd, Joseph Ashworth, Joseph Ray, Just Her, Luttrell, Marsh, Martin Roth, Mia Aurora, MOLØ, M.O.S., My Friend, Nicky Elisabeth, Nils Hoffmann [Live], Nordfold, Nox Vahn, OLAN, Penelope, P.O.S, Qrion, Rezident, Richie Blacker, Romain Garcia [Live], Ryan Davis, São Miguel, Simon Doty, Tagavaka, Tony McGuinness, Volen Sentir Warung oraz Yotto.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli chcecie poczuć klimat festiwalu oraz tej wyjątkowej albańskiej miejscówki, sprawdźcie filmik poniżej!

Anjunadeep pres. Explorations 2019 – Dhërmi, Albania – (Official Aftermovie)

Koniecznie zobacz: Munocast a w nim: VONDA7, czyli wiecznie debiutująca artystka

Na ten moment nie ma jeszcze biletów w sprzedaży. Więcej informacji jest dostępnych na stronie wydarzenia na Bandsintown.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →