VONDA7 zagra na Explorations

fot. Kata Svestkova
Festiwale News Zapowiedzi
Vonda7

Polska didżejka i producentka nie zwalnia tempa - VONDA7 wystąpi na czerwcowym festiwalu uznanej wytwórni Anjunadeep w Albanii. Sprawdźcie szczegóły!

VONDA7 i lato w Albanii

Sylwia Kubicka to pochodząca z Poznania, a mieszkająca w Berlinie światowej sławy producentka i didżejka, którą na przestrzeni lat można było usłyszeć w ważniejszych klubach na każdym kontynencie. Na początku roku informowaliśmy Was o dołączeniu artystki do renomowanej wytwórni Anjunadeep. Kwestią czasu było ogłoszenie wesołej nowiny na temat kolejnej ciekawej miejscówki, w której będziemy mogli usłyszeć VONDA7. I oto jest – Albania!

The Anjunadeep Edition 385 with VONDA7

Nie jest tajemnicą, że ten bałkański kraj staje się ważnym miejscem na festiwalowej mapie Europy – te nieznane i jeszcze rozwijające się po burzliwej historii państwo zaczyna coraz częściej gościć popularnych artystów sceny klubowej. Między 15 a 22 czerwca w albańskim kurorcie Dhermi odbędzie się wielki festiwal Explorations. O tej wyjątkowej miejscówce mogliście się dowiedzieć już na początku roku z naszej strony, kiedy informowaliśmy Was o festiwalu Hospitality On The Beach – odbędzie się dokładnie w tym samym miejscu tylko kilka dni później. Poza VONDA7 na albańskiej plaży wystąpią również czołowi przedstawiciele wytwórni oraz sceny progressive house: 16BL, Amonita, Amy Wiles, Anyasa [Live], Arina Mur, Asch Pintura, Ben Böhmer [Live], Boxer, Braxton, Cornelius SA, CRi, Cubicolor [Live], Daniel Curpen, David Hohme, Dom Donnelly, Dosem, Douran [Live], Durante, Eli & Fur, Elif, Fluida, Franky Wah, Frost, HANA, Hiatus [Live], Icarus, il:lo [Live], James Grant, Jerro, Jody Wisternoff, Jon Gurd, Joseph Ashworth, Joseph Ray, Just Her, Luttrell, Marsh, Martin Roth, Mia Aurora, MOLØ, M.O.S., My Friend, Nicky Elisabeth, Nils Hoffmann [Live], Nordfold, Nox Vahn, OLAN, Penelope, P.O.S, Qrion, Rezident, Richie Blacker, Romain Garcia [Live], Ryan Davis, São Miguel, Simon Doty, Tagavaka, Tony McGuinness, Volen Sentir Warung oraz Yotto.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli chcecie poczuć klimat festiwalu oraz tej wyjątkowej albańskiej miejscówki, sprawdźcie filmik poniżej!

Anjunadeep pres. Explorations 2019 – Dhërmi, Albania – (Official Aftermovie)

Koniecznie zobacz: Munocast a w nim: VONDA7, czyli wiecznie debiutująca artystka

Na ten moment nie ma jeszcze biletów w sprzedaży. Więcej informacji jest dostępnych na stronie wydarzenia na Bandsintown.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →