Marsh z dwoma występami w Polsce

fot. materiały promocyjne
Eventpromo
marsh

Już wiosną nadejdzie wielkie święto (a właściwie święta!) dla miłośników progressive house i melodyjnej elektroniki. Marsh, reprezentant oficyny Anjunadeep, powraca do Polski po kilku miesiącach z nowym materiałem!

Marsh. Ulubieniec z Anjunadeep

Po spektakularnym występie Marsha, który miał miejsce we wrześniu zeszłego roku we wrocławskim Transformatorze i rozszedł szerokim echem po polskiej krainie, czas na powtórkę. Wydarzenie odbędzie się w ramach oficjalnego touru z nową płytą Endless.

Tom Marshall, znany popularnie pod aliasem Marsh, jest brytyjskim didżejem i producentem na stałe zamieszkałym w Kalifornii, a także jedną z najjaśniejszych postaci stajni Anjunadeep. Choć aktywny na scenie od 2009 to na szerokie wody wypłynął za sprawą albumu Lailonie, zgarniając bardzo pozytywne recenzje od takich tuzów sceny jak Joris Voorn, Kölsch, Pete Tong czy zespół Rufus Du Sol.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Marsh – Lailonie

Wiosna i inauguracja lata z Marshem

Artysta wystąpi w Polsce dwukrotnie – 28 kwietnia w warszawskiej Pradze Centrum oraz 26 czerwca w poznańskim, monumentalnym Forcie VI. Supportem podczas warszawskiego występu zajmą się zawodnicy BE Kolektiv. Sima i Kapoor zaprezentują specjalnie przygotowany, progresywny set. Od Rafa’ELa możecie się spodziewać melodyjnego i bardzo złożonego live actu. Z kolei podczas drugiego, czerwcowego wydarzenia w poznańskim Forcie VI jako support zameldują się w formule b2b Mr White i mi.sticka z Deep in my Soul. O oprawę wizualną obu imprez zadba Lumen Art.

Rafa’EL Live Act | B90 Gdańsk | VIDEOSET

Zobacz także: Enigmatic i Rafa’EL: Polacy zdobywają szczyt Beatportu. W 3 dni

Bilety na każde z tych wydarzeń znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl w cenie już od 70 zł. Nie zwlekajcie z zakupem, gdyż wejściówki bardzo szybko się rozchodzą! Macie wątpliwości? Odpalcie sobie poniższego seta:

Marsh | Live at Anjunadeep pres. Explorations 2022Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →