VONDA7 z najnowszą EP-ką dla Anjunadeep

News

Pół roku minęło od debiutanckiego albumu VONDA7, a już dzisiaj informujemy o kolejnym wydawnictwie w renomowanym labelu Anjunadeep. Obecność Sylwii w oficynie należącej do Above&Beyond być może jest dla niektórych zaskoczeniem. Odbierać to należy jednak jako stempel potwierdzający jej szeroko horyzontalny talent, w którym nie istnieją żadne ograniczenia. EP-ka High Tide jest najnowszym dziełem jednej z ciekawszych producentek z naszego kraju.

Trancowe królestwo

Anjunadeep to niezależna wytwórnia płytowa z siedzibą w Londynie. Założona w 2005 roku przez Above&Beyond i ich menagera Jamesa Granta, uznawana jest dzisiaj za jedno z najbardziej szanownych wydawnictw muzyki tanecznej. W ciągu tych 17 lat muzyka Anjunadeep ciągle ewoluowała, zachowując zawsze swoje założone wartości. Sound sygnowany ich labelem kojarzony jest z ponadczasową, uduchowioną, melodyjną muzyką elektroniczną. I ten duch został zachowany na najnowszej EP-ce High Tide. Sylwia Kubicka oficjalnie dołączyła do familii, w której znajdują się takie postaci jak Ben Böhmer, SOHN, Alan Fitzpatrick czy Rodriguez Jr.

Vonda7

Vonda7 – nagrania dla najlepszych

VONDA7, pochodząca z Poznania DJ-ka to jedna z najbardziej utalentowanych polskich artystek, zajmujących się taneczną muzyką elektroniczną. Obywatelka świata, ostatnio zamieniająca Berlin na Wenecję jako swoją aktualną przystań. Regularnie występuje w najlepszych klubach na świecie, m.in. Watergate, Culture Box czy Rex Club. Jej EP-ki wydawali najlepsi – od Saschy do najnowszego wydawnictwa dla Above&Beyond.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pierwszy kontakt VONDY7 z Anjunadeep miał miejsce 5 lat temu, przy okazji remixu dla Vaults. Interpretacja Sylwii mocno przypadła do gustu Above&Beyond. W tamtym czasie Vonda nie wiedziała jeszcze, czy jej muzyka pasuje do brytyjskiego labelu. W pewnym momencie ich drogi musiały się skrzyżować – zaczęło się od od wydawnictwa umieszczonego na jednej ze składanek, a kilka dni temu wydana została pełnoprawna EP-ka High Tide. Utwory częściowo powstały w Berlinie oraz słonecznej Hiszpanii, co zresztą mocno słuchać w tych produkcjach. VONDA7 w nagraniu Lepiej Mi użycza swojego wokalu, zainspirowana spotkaniem z dawnym znajomym. Kawałek 99 natomiast jest swoistym eksperymentem Sylwii, inspirowanym dawną miłością do hip-hopu. Całość jest niezwykle jakościowa i wciągająca, co tylko potwierdza ugruntowaną pozycję VONDY7 w świecie muzyki elektronicznej.

VONDA7 gwiazdą Munocastu

VONDA7 jest jedną z niewielu reprezentantów polskiej sceny związanej z muzyką elektroniczną, którą zaprosiliśmy do naszego autorskiego cyklu Munocast. Zachęcamy do zaznajomienia się z materiałem, będącym świetną wizytówką artystki ale nie tylko. Nasi prowadzący poruszają wraz z Sylwią masę tematów dotyczących jej kariery jak i całej sceny klubowej. Redaktorzy Munocastu rozmawiają o m.in. pierwszy imprezach, inspiracjami sceną hip-hopową, doświadczeniach z Londynu czy unikaniu etykiety „artystki z Berlina”.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →