Anjunadeep wysyła swojego człowieka do wrocławskiego Transformatora

Fot. Materiały promocyjne
Eventpromo
Brzmienia Anjunadeep zawitają na dolnośląską ziemię

Wrześniowy kalendarz imprezowy klubu Transformator wygląda naprawdę imponująco. Na początek do Wrocławia przybędzie Tom Marshal z cenionego labelu Anjunadeep.

Brzmienia Anjunadeep zawitają na dolnośląską ziemię

Po pięknych wydarzeniach z Benem Bohmerem i Tinlicker czas na kolejną perłę – takimi słowami organizatorzy reklamują nocny meeting z londyńskim labelem Anjunadeep. Główną gwiazdą imprezy, która odbędzie się 9 września w klubie Transformator, będzie Tom Marshal.

Marsh znany jest ze swojego urzekająco głębokiego i progresywnego brzmienia, które porwie Was w emocjonalną podróż w głąb siebie. Ten urodzony w Wielkiej Brytanii DJ i producent czerpie wpływy z dźwięków, na których się wychował i które sprawiły, że zakochał się w muzyce elektronicznej. Spodziewajcie się więc dużo wczesnego trance’u czy house’u. Fanami muzyki Marshala są m.in. Joris Voorn, Kölsch i Phil Taggart

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Marsh – Live at Anjunadeep

Choć czasy, w których przyszło nam ostatnimi laty żyć, dostarczają nieustannie ogromny ładunek nierzadko skrajnych emocji to czy istnieje lepsza forma ich ekspresji, niż właśnie poprzez spajający od wieków najróżniejsze kultury, niczym nieskrępowany taniec?

– czytamy na facebookowym wydarzeniu.

Oprócz Marshala na scenie Transformatora zameldują się również: Lulu Malina, Weikum, Marika Srbinovska, Mi. Stick oraz Souls in Motion.

Transformator, Marsh, Anjunadeep
fot.. Materiały organizatora

Kup bilet na występ Marsha!

Wejściówki na imprezę Anjunadeep dostępne są w cenie 70 zł na stronie Biletomat.pl. Radzimy Wam pospieszyć się z kupnem, bo bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki.


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →