Anjunadeep w Transformatorze po raz drugi

Fot. Materiały promocyjne
Eventpromo
Anjunadeep Vol. 2

Po znakomitym odbiorze pierwszej odsłony cyklu Anjunadeep, wrocławski klub zabierze was na kolejną dziką przejażdżkę.

Anjunadeep Vol. 2

Zapiszcie sobie w kalendarzu datę 13 maja. To właśnie wtedy do Transformatora, w ramach cyklu Anjunadeep, zawita Tinlicker – duet będący jednym z filarów holenderskiej muzyki tanecznej. Ich produkcje niosą ze sobą nowatorskie brzmienia, które jednocześnie mają głęboki wpływ na muzyczną wrażliwość odbiorcy. Nie zapominają przy tym o dynamice, jakiej wymaga parkiet. Stąd właśnie duet zdołał zwrócić na siebie uwagę całego klubowego świata.

Anjunadeep Transformator Tinlicker
Fot. Materiały organizatora

Tinlicker swoją przygodę z elektroniką zaczęli prawie dekadę temu, w 2013 roku, i już wówczas nie byli oni nowicjuszami. Micha Heyboer osiągnął prawdziwy artyzm muzyczny jako członek światowej sławy grupy drum’n’bassowej, znanej również szeroko w Polsce – Black Sun Empire, natomiast Jordi van Achthoven szlifował swój kunszt jako producent i autor tekstów dla wielu znanych artystów, jak i redaktor muzyczny. Odkąd rozpoczęli współpracę, bardzo szybko stali się w świecie muzyki elektronicznej powszechnie rozpoznawalną marką wydając albumy i EP-ki dla takich słynnych i szanowanych w branży wydawnictw jak Anjunadeep, mau5trap i Armada.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tinlicker Live at Anjunadeep Open Air: Prague

Od Roberta Milesa do deadmau5

Utwór Because You Move Me czy taneczne hymny Lost i Less Than A Minute Jordiego i Michy zebrały dla Tinlicker miliony wyświetleń w serwisach streamingowych. Ich słynne już przeróbki Roberta Milesa, deadmau5, Jamesa Zabieli i kultowego Need To Feel Loved przy współpracy z Benem Böhmerem, Lane 8 i Helsloot stały się nieodzownymi składnikami wielu znanych setów DJ-skich. Tym razem Holendrzy przyjeżdżają do Polski promować swoje najnowsze wydawnictwo – In Another Lifetime.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →