Gotowi na długi weekend? Wrocław z bogactwem majówkowych imprez

Artykuł
Majówka Wrocław

Brak planów na długi weekend? Sprawdź, jakie imprezy szykuje dla Ciebie Wrocław. Niezależnie od tego, czy wolisz spędzić całą noc w klubie, czy być w łóżku przed północą, znajdziesz tutaj event dla siebie.

Majówka 2023 we Wrocławiu

Bogata oferta majówkowych imprez we Wrocławiu zadowoli najwybredniejszych wielbicieli przekrojowego spędzania wolnego czasu. Techno bangery, house’owe imprezy na powietrzy czy największa, piwna impreza w kraju. Do wybory, do koloru. Sprawdź, co czeka Cię w najbliższych dniach w stolicy Dolnego Śląska.

Transformator

Darkart Nacht w/ Somewhen, Laven 

Wrocławski Transformator rozbija bank w obliczu nadchodzących imprez na tegoroczną Majówkę. Zaczynamy od mocnego uderzenia już w piątek 28 kwietnia. Na zaproszenie niemieckiego kolektywu wystąpią m.in. 𝐒𝐨𝐦𝐞𝐰𝐡𝐞𝐧 i 𝐋𝐚𝐯𝐞𝐧, a po Tham i Don Woezik transformatorowa publika doskonale wie, jak taka muzyka miażdży w warehouse`ie przy ulicy Tęczowej 57.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Line-up: Somewhen, Killing the light, Lucyd, Laven, Scepticism, Tanzanfall
Tax: Bilety kupicie u naszych przyjaciół za pośrednictwem portalu Biletomat.pl w cenie 55 zł

Deep Oriental #XXVI: Cj Art, RSR, maryo

26. edycja wydarzenia mającego udowodnić, że to nie tempo muzyki wyzwala energię. W sobotę 29 kwietnia głębię orientalnego brzmienia zaprezentuje Cj Art, RSR (Red Sun Rising) oraz Maryo. Za efekty wizualne odpowiedzialny będzie tego wieczoru Pszczoła UV.

Line-up: Cj Art, RSR, maryo
Tax: Wejściówki za 39zł znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Instytut Records Launch: Neil Landstrumm & Szymon Weiss

Kolejna sobotnia noc na scenie Ostro, dedykowana fanom mocniejszego, technicznego grania. Z okazji premiery pierwszego wydania Instytut Records, pomysłodawcy zapraszają na imprezę inauguracyjną do legendarnego, wrocławskiego klubu Transformator. Neil będzie gościem wydarzenia, które odbywa się przy okazji premiery pierwszego wydawnictwa, jakie ukaże się pod szyldem Instytut Records. Jego autorem jest Szymon Weiss, który zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej EP-ki na żywo oraz na którego zaproszenie Neil przyjedzie do Polski. Neil Landstrumm jest jednym z remikserów, którzy wzięli na swój warsztat twórczość Polaka.

Line-up: Neil Landstrumm, Szymon Weiss, Luke Erb, BEXA.
Tax: Nasi przyjaciele z Biletomat.pl mają dla Was wejściówki na to wydarzenie za jedyne 39 zł

Shugz live at Before Euforia Festival 2023 

Euforia Festivals oraz Transformator mają przyjemność zaprosić na Before Euforia Festival 2023. 30 kwietnia za konsoletą stanietwórca jednego z najbardziej zapamiętanych setów minionej edycji Tranceformations – Shugz.

Line-up: Shugz, Aluto, onTune, Jasper
Tax: 60 zł

Hedonism: PARFAIT

Parfait, rezydentka słynnego Posession, odwiedzi wrocławski industrialny warehouse, by dać ciężką lekcję słynnej francuskiej jazdy. Hedonism rave to nowy cykl, promujący nieskrępowaną i opętańczą zabawę do 𝒔𝒆𝒌𝒔𝒐𝒘𝒏𝒆𝒋 muzy. Największe gwiazdy szybkiego grania wystąpią w industrialnej & idealnej ku temu przestrzeni klubu przy Tęczowej 57. Laserami zajmie się ekipa Lumen Art.

Line-up: Parfait., Peregrin, Furie, sivivi, Somnifobia, Bejker i Tekknik
Tax: Bilety kupicie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl w cenie 60 zł

BRESLAU DRIFT | 02.05

𝐆𝐡𝐞𝐭𝐭𝐨 𝐡𝐨𝐮𝐬𝐞`owy crash test na torze wyścigowym klubu Transformator przeprowadzą lokalni rajdowcy, zebrani w team przez 𝐒𝐩𝐢𝐬𝐤𝐚 𝐉𝐞𝐝𝐧𝐞𝐠𝐨, a także trójmiejski, związany z 𝐔𝐥𝐢𝐜ą 𝐄𝐥𝐞𝐤𝐭𝐫𝐲𝐤ó𝐰 import.

Line-up: MEZER THE ARCHITECT, DJ POLKOMTEL (aka Spisek Jednego), DJ HES0YAM, VICKY NASTY
Tax: 40 zł

BLOSSOM FEST! – NOCNY TARG Tęczowa | 28.04-02.05

Od piątku 28.04 na Nocnym Targu spędzimy chillowe wieczorki na leżaczkach, przy ogniskach w towarzystwie świetnej muzyki. Obok niej szereg atrakcji – serwis rowerowy, kącik dla dzieci, stoiska gastronomiczne i ciuchowe łowy w klimacie Vintage.

Gdzie: Nocny Targ
Line-up: BOORGROOVE, DAVE HACO, DEJOT, WOJTEK FURMANIAK, MARK, BELIR, MARTIN KOHL, FLIRTINI , LUZWIXA, FABIAN MOLIERA, TORFU~MUAKA, KARAŚ, ROBSESSIVE, DEEVOY, CALORIS PLANITIA, RAFA’EL, SKARBY
Tax: Wejściówki od 20 zł znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Ciało • Inner Tension | 28.04

28 kwietnia w murach wrocławskiego Ciała odbędzie się pierwsza wrocławska odsłona projektu Inner Tension pod kuratelą Błażeja Malinowskiego. Błażej, nasz czołowy reprezentant w Berlinie, zjeżdżający ze swoim charakterystycznym, głębokim brzmieniem cały świat od Japonii po Kolumbię, zaprosił na tę noc dwoje gości: Valentino Mora, z którym współpracuje od dawna i którego szanuje za wyraźny, bezkompromisowy styl, oraz naszą specjalistkę od hipnotycznego grania, Vi. Na drugiej sali na zaproszenie kEczuPa Ciało odwiedzi barwny poznański duet KOREA.

Gdzie: Ciało
Line-up: Valentino Mora, Błażej Malinowski, Vi, Keczup, KOREA
tax: 50 zł

IMBA: W RYTMIE SERCA pres. Klaudia Kowalski | 29.04

W ostatnią sobotę kwietnia IMBA przejmuje dwie sale klubu Ciało i zapewnia Wam bezpieczną od przemocy przestrzeń do zabawy z ryzykiem kołatania serca od tańców i hulańców do rana. Pod pierwszą DJką poczujecie się jak na afterze u Lany Del Ray gdyby mieszkała na Nadodrzu. Druga sala przeniesie Was w ciemne berlińskie zakamarki sprzed 30 lat – każdy bywalec Ciała zna ten klimat.

Gdzie: Ciało
Line-up: KLAUDIA KOWALSKI, MARYOLKAH, KURIOZUM, FLEX PISTOLS, ACHELESS, MONIA.MP3, VSN, SKEW//KIDDO, CORE-D
Tax: TBA

Wielka Majówka na Tamce | 28.04-03.05

Legendarna WIELKA MAJÓWKA na Tamce is back. W tym roku, tak jak w poprzednim – 5 dni pod rząd atrakcji okraszonej najlepszą muzyką w szlagierowej, open-airowej miejscówce we Wrocławiu.

Gdzie: Wyspa Tamka
Line-up: VSN, Skejtik, Keytov, vodec, F141, 2good2bestr8, Mazewski, Trans Timmermans, Elber, Ivan Halyha, Ant0n, Dmitry Kuznetsov, Franz Volt, Mark, Grażyna Biedroń, jeremiash
Bilety: 30 zł/day

OTWARCIE SEZONU LATO’23 | 29.04

Wielki opening jednego z ulubionych, letnich spotów we Wrocławiu – Odra-Pany. Przez pierwszy już prawie letni wieczór poprowadzi nas Shvmsky.Członek kolektywu massif i współzałożyciel organizacji Sąsiedztwo Entertainment. Miłośnik połamanych pętli i elektryzujących dźwięków oscylujących w dolnych częstotliwościach. W swoich setach sięga po pozycję z gatunków ghetto house, ghetto tech, electro i breakbeat, jednak na Odrze usłyszymy go w lżejszych klimatach, sprzyjających rozpoczęciu sezonu imprez outdoorowych.

Gdzie: Odra-Pany
Line-up: Shvmsky
Tax: Free

Beer Geek Madness 2023 | 28-29.04

Beer Geek Madness – jeden z najbardziej elektryzujących festiwali piw kraftowych, nie tylko w Polsce, ale i w naszej części Europy. Piwowarzy z całego świata, ekskluzywne premiery piw rzemieślniczych, wyśmienite jedzenie oraz dobra muzyka. Beer Geek Madness 2023 to kolejna już edycja wyjątkowego festiwalu miłośników piwa organizowanego przez Browar Stu Mostów przy współudziale miasta Wrocław.

Gdzie: Czasoprzetrzeń 1-3
Tax: Wejściówki od 229 zł znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.

Majówka w Recepcji | 30.04-05.05

W tym roku Majówka w Recepcji potrwa wyjątkowo długa (28.04 – 7.05). Oprócz stricte weekendowych wydarzeń didżejskich miejsce zaprasza do odwiedzin również w tygodniu. W ofercie tańce (niedziela, wtorek i czwartek), jak i na relaks pod neonami, koktajle i rozmowy.

Gdzie: Recepcja
Line-up: Wojtek Furmaniak, DJ Kaczy, Normalny Typ
Tax: Free


Przedłuż majówkę z Biletomat.pl

biletomat majowka23

Bilety na wiele spośród wymienionych wyżej imprez oraz całe mnóstwo innych wydarzeń odbywających się w całej Polsce, na dodatek nie tylko w nadchodzący weekend, znajdzie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Zestawienie najciekawszych eventów, na które wejściówki zdobędziecie za pomocą jednego kliknięcia, znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →