Rave The Planet wciąż gra! Niesamowita fotorelacja

Fot. Kadovsky
News

Polska scena klubowa licznie stawiła się w Berlinie, by wspólnie z tysiącami innych raverów przemierzać stolicę Niemiec w kolorowym korowodzie. Mijają kolejne dni Rave The Planet a my wciąż żyjemy tym, co działo się na platformach i wokół nich. Chwile te postanowiły uwiecznić ekipy Transformatora i łódzkiej Parady Wolności, które wspólnie wybrały się do Berlina i przygotowały świetny materiał z tego wyjazdu.

Jak już mieliście okazję przeczytać i zobaczyć, bawiliśmy się doskonale podczas tegorocznej odsłony Rave The Planet. Razem z ekipami Instytutu, Prozaka 2.0, Fetish Chateau i MIMID Event, koordynowaliśmy polską platformą – Instytut Techno Truck. Graliśmy, tańczyliśmy i dzieliliśmy się pozytywną energią z przeogromnym tłumem, który szczelnie wypełnił berlińskie ulice i place, co zresztą możecie zobaczyć na poniższej rolce opublikowanej na naszym instagramowym profilu!

W stolicy Niemiec spotkaliśmy mnóstwo znajomych twarzy, w tym ekipy Transformatora i Parady Wolności, wśród których znajdowały się osoby dokumentujące to, co działo się w słoneczną, lipcową sobotę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Parada Wolności x Transformator at Rave The Planet 2023

Na YT znajdziecie już after movie ich autorstwa, powyżej złapiecie kolejną rolkę z ich materiałami, a my – dzięki uprzejmości Transformatora i Parady Wolności – umieściliśmy na stronie galerię ze znakomitymi zdjęciami autorstwa Kadovsky’ego.

Parada Wolności x Transformator at Rave The Planet 2023 – fotorelacja

Poniżej znajdziecie pełną galerię zdjęć!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →